טיול רטוב נחל עין השופט - משפחות

פרטי הארוע

טיול רטוב נחל עין השופט - משפחות

שעה: יולי 7, 2018 מ 6pm עד 7pm
מיקום: נחל עין השופט
עיר: נחל עין השופט
טלפון: דודי בר...052-2869989.
סוג ארוע: טיול, משפחות, הורים, וילדים, אתר, הלב
מאורגן על ידי: דודי בר
פעילות חדשה: יוני 17

ייצא ל Outlook or iCal (.ics)

תאור הארוע

קצת על המקום...


בדרום הכרמל, במרחק נגיעה ממרכז הארץ, ממתין לכם מסלול טיול קסום ומיוחד במינו. אם אתם מחפשים גן עדן עם מים צלולים אשר מתפתלים בין צמחייה עשירה בכל ימות השנה, נחל השופט הוא בדיוק המתכון המושלם עבורכם. כמו כן, זהו מסלול טיול עם עגלות אשר נחשב לפופולארי במיוחד בקרב משפחות עם ילדים. בנחל השופט, אפילו הכניסה לבעלי חיים מותרת. בקיצור, כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי לתפוס קצת שלווה בארץ פלגי המים, זה לארוז את עצמכם ולכוון את ה-GPS לכיוון רמות מנשה. החוויה, מובטחת.

נחל השופט הוא נחל איתן אשר מימיו זורמים באלגנטיות בכל השנה. הנחל קרוי על שמו של השופט היהודי-אמריקאי, יוליאן מק, מהאישים החשובים ביותר בתנועה הציונית (ועל שמו קרוי גם קיבוץ רמת השופט). לצד הנחל, צומחים שיחי פטל קדוש, שלל צמחי קנה, הרדופים, חרובים, עצי אשחר ארצישראליים ואפילו כלניות ביישנות שמרימות את ראשן האדמדם בעונה. בסמוך לאפיקו של הנחל, משתרע יער אורנים מפואר מבית מדרשתה של הקרן הקיימת לישראל.

מקורותיו של נחל השופט נמצאים במספר מעיינות כגון עין פרור, עין סיני ועין השופט. אל תתפלאו אם במהלך ההליכה תפגשו את אחד הדיירים הקבועים של הנחל – שחריר הנחלים. זהו חילזון קטן ושחור אשר ידוע בטעמו המשובח בנדל"ן. למעשה, הוא מתגורר אך ורק במקומות בהם המים צלולים ונקיים. נוכחותו של שחריר הנחלים בנחל השופט מעידה על איכות המים הגבוהה של המקום.

מסלול ההליכה בנחל השופט הוא מסלול הליכה קצר ונוח. הקרן הקיימת לישראל, בשיתוף עם עמותת לטם, סללה בנחל השופט דרכי אספלט ציוריות אשר מתפתלות בין פלגי המים. הטיול מתאים כמובן למשפחות עם עגלות ומטיילים בעלי מוגבלויות. מיותר לציין כי עבור הילדים, נחל השופט הוא חוויה בלתי נשכחת.


אז מה להביא ליום הזה !!!!!

1) אוכל ליום שלם כולל מים.
2) בגדי ים ובגדים להחלפה לילדים.
3) הכניסה חינם אבל יש אוטו גלידה למי שרוצה לקנות לילדים.
4) מצב רוח טוב ואת הילדים כמובן.

פלפון לבירורים 0522869989... דודי בר


נקודת מפגש ראשונה פי גלילות סינמה סיטי...בשעה 11.00 בדיוק ובשעה 12.00 תחנה שניה ואיסוף של המגיעים מהצפון היא מחלבת שוורצמן בת שלמה...ומשם ניצא בשירה לכוון הנחל...

יש מצב להסעה במיניבוס לגבי מחיר בהמשך...
אירוע זה באחריותם של המשתתפים . אין לנו המארגנים כל אחריות על שלומם /בריאותם /בטחונם של המשתתפים

הודעות והערות עבורי

הוספת תגובה

עבור טיול רטוב נחל עין השופט - משפחות להוספת תגובות!

הצטרף הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service