\

כללי (3,882)

דיונים המוצגים בדף הראשי

צוות האתר

קבוצת/קהילת הכרויות

אנו נעתרים לבסוף להפצרות רבות של חברים להקים קבוצה שתאפשר גם הכרויות רומנטיות הקבוצה נועדה למחפשי זוגיות רצינית בלבד. מונוגמיסטיים ולא פו…

נוצר על ידי הלבתגובה אחרונה

חדשה כאן...

ערב נעים לכולם אמש הצטרפתי לאתר לאחר קבלת המלצות חמות מקווה שיהיה מוצלח אורלי

נוצר על ידי אורלי בסןתגובה אחרונה

חיבור משמעותי

הי, אני חדשה כאן ובכלל כשנה וקצת בסצנת ההיכרויות. קצת קשה לי להבין איך כולם מצליחים לחיות בלי חיבור משמעותי.  איבדתי לאחרונה חיבור משמעותי…

נוצר על ידי Dתגובה אחרונה

דיונים תגובות חדש ברשת

חובבי ספורט

שלום , האם יש משהו בקהל שאהב/ת לרוץ ויורדים לאילת למרתון מדברי עם הילדים 

נוצר על ידי אילנה

0 אוקטובר 15

צוות האתר

חג שמח

מאחר ובאתר יש כמה משתתפים קבועים, החלטנו שראוי לתגמל אתכם מעט.  שימו לב התחרות מתקיימת באתר הלב המקורי, רק כאן ולא בפייסבוק בקבוצה או בעמוד…

נוצר על ידי הלב

0 אוקטובר 5

שיתוף מהלב

היי חברים, אחרי הפסקה ארוכה חזרתי לבקר כאן עם נושא לדיון, יותר נכון שיתוף. התגעגתי לדיונים כאן, לכתיבה מהלב.  יש לי שאלה אליכם,  מה מעסי…

נוצר על ידי יניב שלמה

5 ספטמבר 24
תגובה חמדה בר

הכרות

שלום אני רוית בת 43 כמעט . גרושה עם ילד בן 13 מעונינת להכיר בנות גילי מאזור המרכז לבילויים משותפים וטיולים לחול אני ספרית בחורה אסתטית 0546…

נוצר על ידי Ravit David

4 ספטמבר 18
תגובה מיכל מיכל

מתי להכיר נשים

מתוך ניסיון רב שנים יותר קל ויותר אפקטיבי להכיר נשים בחורף : בחורף נשים מרגישות יותר את הלבד , רוצות מישהו שיחבק אותן ,מישהו להיות איתו ...…

נוצר על ידי Koby Goldman

5 ספטמבר 16
תגובה אורן ברקאי

צוות האתר

קבוצת/קהילת הכרויות

אנו נעתרים לבסוף להפצרות רבות של חברים להקים קבוצה שתאפשר גם הכרויות רומנטיות הקבוצה נועדה למחפשי זוגיות רצינית בלבד. מונוגמיסטיים ולא פו…

נוצר על ידי הלב

0 אוגוסט 26

שותפים לטיולים ונופש בארץ

שלום, .מחפשת הורים לבנות 9-12 מאיזור השרון לטיולים ונופש בארץ

נוצר על ידי ענת

5 אוגוסט 23
תגובה ענת

שלום לכולם- חדשה פה

שלום לכולם הצטרפתי לאחר המלצות ראיתי תמונות של הטיולים ונראה שיש פה אנשים שהיתי שמחה להכיר מקווה מאוד להתחיל לצאת לטיולים לראות עולם להכיר…

נוצר על ידי ליאת אברהם אלפי

2 אוגוסט 21
תגובה יאירה קדר

טיולים עם בעלי חיים

שלום לכולם אני אמנם באתר כמה שנים אך לא הייתי פעילה ועדיין לא מצאתי את הטיול האולטימטיבי בו אוכל לכלול גם את שתי הכלבות שלנו, שמן הסתם הן ח…

נוצר על ידי Karen Sabha

0 אוגוסט 20

אין לי מושג...

היי לכם/ן, אני אמנם בקבוצה הזו כבר עשר שנים לדעתי אבל מעולם לא השתתפי בדיונים ו/או יצאתי לטיולים וכו'. עכשיו סקרנית. אני אם יחידנית לילדה ב…

נוצר על ידי דורית כהן

6 אוגוסט 15
תגובה דורית כהן

RSS

התחברו לאחרונה

תרפיה בכתיבה

הכרויות במפגש חברים

© 2017   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service

Live Support