הלב- טיולים למשפחות חד הוריות, גרושים, גרושות והורים יחידים

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

כללי (3,892)

דיונים המוצגים בדף הראשי

שרשור המלצות חיוביות

היי נעים מאוד אני מירב אמא לילדה בת 5 וחצי מתעניינת לגבי הצטרפות לטיולים שלכם-אז איך אתם ממליצים לי לעבור את טבילת האש הראשונה? אשמח לסיפור…

נוצר על ידי מירבתגובה אחרונה

חדשה כאן...

ערב נעים לכולם אמש הצטרפתי לאתר לאחר קבלת המלצות חמות מקווה שיהיה מוצלח אורלי

נוצר על ידי אורלי בסןתגובה אחרונה

חיבור משמעותי

הי, אני חדשה כאן ובכלל כשנה וקצת בסצנת ההיכרויות. קצת קשה לי להבין איך כולם מצליחים לחיות בלי חיבור משמעותי.  איבדתי לאחרונה חיבור משמעותי…

נוצר על ידי Dתגובה אחרונה

דיונים תגובות חדש ברשת

שרשור המלצות חיוביות

היי נעים מאוד אני מירב אמא לילדה בת 5 וחצי מתעניינת לגבי הצטרפות לטיולים שלכם-אז איך אתם ממליצים לי לעבור את טבילת האש הראשונה? אשמח לסיפור…

נוצר על ידי מירב

2 ביום ראשון
תגובה הדר מנדלבלט

טיולים בסופי שבוע

שמי רויטל ואני מתגוררת בקריות. גרושה מזה כשנתיים עם ילדה בת 5.5       מעוניינת להכיר חברים וחברות במצב דומה למפגשים בסופי שבוע       :)בברכ…

נוצר על ידי רויטל פז

1 אפריל 3
תגובה הלב

כשמתגרשים הילדים חווים רעידת אדמה - חשוב לעגן את האהבה אליהם

כשהורים מתגרשים העולם של כולם רועד וביחוד עבור הילדים כל מה שהם האמינו בו משתבש ילדים חווים רעידת אדמה וזה הזמן ליצור בהם עוגן פנימי יותר…

נוצר על ידי יעל

0 מרץ 8

צוות האתר

קריאה לעזרה לאישה במצוקה וסכנת חיים

חברים כולנו חווים קשייםמ כלכליים, אבל כשמדובר בהצלת חיים, גם עשרים, חמישים, מאה מאתיים ש"ח זה כסף. אנחנו עוזבים הכל כרגע למען הודעה דחופה ש…

נוצר על ידי הלב

0 פברואר 16

צוות האתר

12 טיפולים חינמיים לנשים שעוברות גירושין/משברי פרידה/מעברי חיים

שלום לכולם, מי שמכיר אותי ומי שעדיין לא. שמי שיר. אני לומדת טיפול באמצעים מטאפוריים השלכתיים. הגעתי לשלב הפרקטיקום בלימודי ולכן אשמח להציע…

נוצר על ידי הלב

0 פברואר 16

צוות האתר

מפגש טעימה בחינם תרפיה בכתיבה

טיפ קטן לכותבים (ובהחלט מצויין גם עבור אלו שלא כותבים): נסו לכתוב כל בוקר, לפחות כמה מילים. כשאתם יכולים כמובן. בלי לסנן, בלי פסיקים בלי לח…

נוצר על ידי הלב

0 ינואר 16

קבוצה לשותפים לטיול לחול המלצה להנהלת האתר

היי יש הרבה הורים שמחפשים שותפים לטיולים בחול או סופשים בארץ וחשבתי אולי כדאי להוסיף קטגוקיה נפרדת

נוצר על ידי מיכל מיכל

2 ינואר 14
תגובה פרייס דרור

הכרות נשים וגברים

היי מעונינת להכיר חברים וחברות חדשים מאזור המרכז +ילד בן 10 לטיולים, מפגשים, חו"ל הכל הולך וזורם רק שהפרטנר/ית יהיה מתאים

נוצר על ידי מיכל מיכל

5 דצמבר 26 2017
תגובה miki

חדשה כאן...

ערב נעים לכולם אמש הצטרפתי לאתר לאחר קבלת המלצות חמות מקווה שיהיה מוצלח אורלי

נוצר על ידי אורלי בסן

1 דצמבר 6 2017
תגובה עובד הישראלי

מתכננת את השבת הקרובה :) 28.11.17

היי מחפשת חברים לטיול קרוב בשבת לי ולבן שלי בן 10 וחצי אנחנו מראשלצ זורמץ עם רעיונות וחברים

נוצר על ידי מיכל מיכל

0 נובמבר 28 2017

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service

Live Support