הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

חוויות מאירועים (101)

דיונים תגובות חדש ברשת

ערב קריוקי "מקום בכפר"

שמי רפאל ומי שמכיר אותי יודע שאני אוהב קריוקי ואני מוכן להגיע רחוק כדי להשתתף בפעילויות הנ"ל . לא פעם אני עושה מרחקים גדולים כדי להשתתף בפע…

נוצר על ידי refael

5 מאי 3 2013
תגובה refael

סיפור מ.... - האם יש עתיד לקשר כזה ?

-  "אין מצב שאצא אתך שוב", אמרה לו.     "והיית צריך להגיע עם שרפרף..."הוסיפה בחיוך      "אתה גם לא מתנשא למטר תשעים וגם הפלצת באוטו הסגור".…

נוצר על ידי דורון גראור

2 פברואר 12 2013
תגובה דורון גראור

מתי נגמרת ההקשבה ?

"מה ניסית להראות לי, שאתה עושה חיים בלעדיי ? - תתבייש לך " - לקח לי זמן לזהות ממי האסמס הכועס.  *** ניסיתי להיזכר מי זו ? מה כבר עשיתי ? ו…

נוצר על ידי דורון גראור

19 פברואר 2 2013
תגובה נגה

תמונות מהטיול בעכו ובגנים הבהאיים

תודה ליובלי על האירגון ותודה לכם אנשים יקרים שזכיתי לבלות במחיצתכם היום הקישור לתמונות הינו בדף הפייסבוק שלי  חםשו אלבום תמונות בשם יום כ…

נוצר על ידי Arie

70 אוקטובר 7 2012
תגובה אריק ו

כנס באילת על הפגיעה של עובדי הסעד והשופטים אשר תומכים בהוצאת ילדים מהוריהם

מחאת האבות הגרושים למען שוויון הורי שמחים להזמין אותכם לחופשה של פעם בחיים - הכנס השנתי בנושא דיני משפחה של לשכת עורכי הדין מתקיים בימים ה'…

נוצר על ידי יעקב

0 ספטמבר 22 2012

תודה ענקית לדודי על אירגון מתוקתק , ערב שבת באשדוד.

כל הכבוד ויישר כח ! היה כיף גדול ! "שיחקת אותה" בפרטים הקטנים, בתשומת הלב, בהרגשה הטובה. אני מאמינה שאני מודה בשם רבים אחרים שלקחו חלק בערב…

נוצר על ידי diana

0 ספטמבר 1 2012

טיול קייאקים

זה אתה חזרנו מהטיול לקיאקים בנצחו של טל טל הטיול היה חוויה מדהימה ואני רוצה להודות לטל שבזכות עקשנותו העלה אותי על קיאק וחזרתי אם חוויה מדה…

נוצר על ידי אירית שני

1 אוגוסט 6 2012

טיול קייאקים

זה אתה חזרנו מהטיול לקיאקים בנצחו של טל טל הטיול היה חוויה מדהימה ואני רוצה להודות לטל שבזכות עקשנותו העלה אותי על קיאק וחזרתי אם חוויה מדה…

נוצר על ידי אירית שני

0 אוגוסט 4 2012

טיול קייאקים

נוצר על ידי אירית שני

0 אוגוסט 4 2012

טיול קייאקים

נוצר על ידי אירית שני

0 אוגוסט 4 2012

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service