הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

כל הדיונים בתגית 'הורות' (38)

דיונים תגובות חדש ברשת

כשהילדים מזכירים לנו את הגרוש או הגרושה

אני בוחרת לספר לכם סיפור אמיתי על אחד האבות הגרושים המשקיענים שאני מכירה. הוא אבא לילדה מקסימה. היא בת 11. הוא עושה כל מה שהוא יכול בשבילה:…

נוצר על ידי יעל

2 דצמבר 10 2016
תגובה יעל

ספרים מומלצים לגיל הרך בנושא חיים בשני בתים

הבן שלי גדל לתוך הסיטואציה של שני בתים. אמא ואבא בקשר טוב, לפעמים עושים דברים ביחד, אבל בדרך כלל לא. עכשיו הוא בן 3.5 ומנסה לעבד את השונות…

נוצר על ידי חגית

5 אוקטובר 20 2014
תגובה פזית

פסק דין חדש למשמורת משותפת

שלום,   היום פורסם פסק דין חדש בו פסק כבוד השופט נמרוד פלקס על משמורת משותפת.   פסק הדין מאוד ארוך, אך החלק של נושא המשמורת קצר ותמציתי ומת…

נוצר על ידי גיא רוה

0 מאי 25 2012

המלצות ועדת שניט - דו"ח סופי.

שלום, ועדת שניט סיימה את עבודתה כאשר בישיבה האחרונה של הוועדה הוחלט להוסיף לסעיף 9 לחוק שני סעיפים חדשים 9(ג) ו 9(ד) אשר יוגשו לשר המשפטים…

נוצר על ידי גיא רוה

0 דצמבר 18 2011

אבות שמשכורתם קרובה לשכר הממוצע במשק ולהם שני ילדים ומעלה, נדונים ביום חתימת הסכם הגירושין לחיי עוני

לא חשוב את מי תשאל - אם יעלה נושא המזונות - כל צד יעקם את פניו. האימא לא מצליחה לסגור את החודש. האב מרגיש שפושטים את עורו. http://www.new

נוצר על ידי גיא רוה

52 אוגוסט 7 2011
תגובה מרגריטה

האחריות של אמהות על גידול הילדים לאחר גירושים היא בדרך כלל מובנת מאליה. אבל מה לגבי האחריות של האבות לשמור על קשר עם ילדיהם?

יש מנטרה, עליה חוזרים כל אנשי המקצוע העוסקים בגירושים, שאומרת שכאשר הורים מתגרשים - הם לא מתגרשים מהילדים. אמנם מדובר במנטרה נכונה, אך בפוע…

נוצר על ידי גיא רוה

3 אוגוסט 5 2011
תגובה דידי

צעדת הורים גרושים לקידום שינוי חברתי: יום ראשון,31.07.2011 בשעה 18:30 שדרות רוטשילד 142 פינת מרמורק, תל אביב. ומצורף פלייר חדש ומקסים לחלוקה.

שלום לכולם, בואו הצטרפו למחאה החברתית. אנו מזמינים את כולם, אמהות, אבות וילדיהם לצעדה שאנו מארגנים לקידום שינויחברתי למען ילדינו. מתי ? 1.…

נוצר על ידי גיא רוה

0 יולי 29 2011

האם עברה עם הילדים באופן חד צדדי, כבוד השופט מרכוס מחזיר את הילדים לירושלים בה מתגורר האב.

שלום,    אחרי פסק דינו הנהדר של כבוד השופט זגורי מעודד מאוד לראות פסק דין נוסף של כבוד השופט מרכוס באותו נושא ושמירת הקשר של האב עם ילדיו.…

נוצר על ידי גיא רוה

1 יולי 21 2011
תגובה גילה

ילדה היא ילדה היא ילדה !

הסיפור הזה לא קרה אתמול, הבעל הראשון שלי עזב, מצא לו אחרת. קורה ! אז, כמובן שזה נראה כמו סוף העולם עבורי. הוא עזב ועבר לבית אחר ולעיר אחר…

נוצר על ידי Miki

10 יולי 14 2011
תגובה דנה בר-נר

פסק דין חדש למשמורת משותפת

שלום,   ראשית, לאור ההתנפלות עלי לאחורנה, ואני מבין את היצרים והכאבים אך המטרה שלנו היא לקדם שינוי חברתי בתחום, הקדמה קצרה:   בעיני זהו פסק…

נוצר על ידי גיא רוה

7 יולי 7 2011
תגובה רוני מילוא

RSS

התחברו לאחרונה

פורום

נוער עם צרכים מיוחדים 2 תגובות

נוצר על ידי חדוה לוי ב- כללי. תגובה אחרונה איריס פרחן לפני 11 שעות.

טיולים בסופי שבוע 3 תגובות

נוצר על ידי רויטל פז ב- כללי. תגובה אחרונה מיקה ספטמבר 6.

נסיעה לאילת 1 תגובה

נוצר על ידי גליה נקסון ב- כללי. תגובה אחרונה Yoram Azrad אוגוסט 31.

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service