הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

שמי רפאל ומי שמכיר אותי יודע שאני אוהב קריוקי ואני מוכן להגיע רחוק כדי להשתתף בפעילויות הנ"ל .
לא פעם אני עושה מרחקים גדולים כדי להשתתף בפעילויות האלו . בחודשים האחרונים עלו מספר
אירועים ב-"מקום בכפר" וכול פעם הגעתי לארוע . לאחר מספר השתתפויות הגעתי למסקנות הבאות
עדיף להיות בת המין היפה כדי לשיר יותר ואין שום קשר למתי אתה מגיע , אם אתה מעביר בקשות ראשון
ואפילו אם שואלים מי רוצה לעלות לשיר ואין הענות . התירוץ תמיד צריך לתת לכולם לשיר בעדיפות למי
שלא השתתף אבל תמיד משום מה אלו שמוצאות חן בעיני המפעיל הן אלו שעליהם לא יחול שום חוק
מהחוקים שקודם ציינתי .אמרתי לעצמי שאולי אני טועה אבל אחרי מספר פעמים אני דיי סגור על כך
שזו ההתנהלות מצד אנדריי . והיום החלטתי לא להשתתף יותר בשום פעילות קריוקי שהוא אחראי
לתפעל אותה .

צפיות: 88

הגב לזה

תגובות לדיון זה

סו וואט?....אז אל תשתתף. אתה "ילד" גדול לבחור את בחירותיך רפול חברי היקר.
מי טו הייתי בימבה בקריוקי שהעלתי בקשות לשיר...ואמרו לי ...." זה לא מתאים למהלך הערב" ולבסוף קראו לי כשהמועדון היה ריק מאדם.....נו מה?....יש יותר מעליב מזה?...בחייאת...לך תשיר לקירות....לחצץ, לאבנים, ולכוסות המיותמים שעל השולחנות....:)
תעשה את השיקולים שלך...בינתיים התאמן בבית על הקולות הגבוהים...הנמוכים...דויד דאור, פאברוטי...נמרוד לב...לך תדע, אולי תהיה בכוכב נולד של הל"ב בקרוב בקיץ הזה....ב4*4 ...:)
ערב קסום ונפלא, ומלא חיוכים ואהבה....
שימי.

אתה לא מבין אנשים נוסעים ארבעים קמ לכל צד כדי להשתתף בפעילות קריוקי , מגיעים כדי לראות
שאותו מפעיל בקטע של לתת רק לבנות המין היפה לשיר כמה שירצו בלי קשר לסדר לתור למי הגיע
ראשון וגם שר לנו בכל קריוקי איזה עשרה שירים . הדבר מנוגד לכל פעילות דומה בכל מקום אחר
שהייתי משקיע שם את אותם המשאבים (דלק כיבוד וזמן )

סמי לצערי זו לא פעם ראשונה שזה קורה , ממה ששמעתי מאחרים יש לא מעט אנשים שכועסים .
אם הבחור רוצה למצוא חן בעיניי בחורות שלא יתן לאנשים לבוא כל כך מרחוק כדי להשתתף לכאורה
בקריוקי ואז יתן להם להסתכל כל הערב מהצד . דבר נוסף שתומך בגרסה שלי שאם תסתכל בתמונות
תגלה שרבים שהיו מגיעים באופן קבוע לכל אירוע קריוקי כבר לא מגיעים .

אגב לא פניתי לאנדריי בערוצים הפרטיים , אבל אם תבקש תגובות בפרטי לגבי ההתנהלות שלו
אני מאמין שתזכו להמון תגובות לא אוהדות . אני פרשתי בשעה רבע לפני חצות אבל הבנתי שאחרי
שהלכתי זה נעשה יותר גרוע ומישהי זכתה לשיר את רוב השירים בהמשך .

הגב לדיון

RSS

התחברו לאחרונה

פורום

נוער עם צרכים מיוחדים 5 תגובות

נוצר על ידי חדוה לוי ב- כללי. תגובה אחרונה תיקי לפני 6 שעות.

טיולים בסופי שבוע 3 תגובות

נוצר על ידי רויטל פז ב- כללי. תגובה אחרונה מיקה ספטמבר 6.

נסיעה לאילת 1 תגובה

נוצר על ידי גליה נקסון ב- כללי. תגובה אחרונה Yoram Azrad אוגוסט 31.

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service