הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

מתכוני בישול לגרושים, יחידנים ולמי שיש פחות זמן

בהמשך לדיון הקודם בנושא מיומנויות של גרושים, הפעם אתמקד במתכונים.
בישול הוא דבר חשוב בחיינו, גם אם בעקיפין (דרך אוכל).

הנה כמה מתכונים המתאימים לבישול קצר, פשוט וזול (יחסית):
אורז עם בשר – אחד מהאהובים עלי. מצרכים זולים במיוחד. שילוב של פחמימות וחלבונים.
הבעיה העיקרית – צריך לעמוד במשך 20 דקות ולערבב.
אני לוקח את זה לעבודה לצהריים (מספיק למספר מנות).
כבד עוף ביין – מתכון מדהים וקל להכנה לאוהבי הכבד. אני משתדל להוסיף גם פטריות, זה משדרג מאד.
מומלץ עם אורז לבן או צהוב.
דג סלמון – זה מקרה קלאסי של "לזרוק לתנור". הכנה זריזה במיוחד.
בתור חובב סלמון, רק חבל שמחירו בד"כ לא זול. הולך טוב עם תפו"א ופחות עם אורז ופסטה.

לאלו מתוכנו שמעדיפים בלי בשר, הנה מתכון קלאסי לספגטי/פסטה עם פטריות ושמנת –
מצרכים:
חבילת פסטה
500 מ"ל שמנת לבישול 15%
50 גר' מרגרינה/חמאה
בצל קצוץ
סלסלת פטריות שטופה וחתוכה
מלח, פלפל ואגוז מוסקט
הכנה:
מכניסים לסיר את המרגרינה ומחממים. כשהמרגרינה נמסה מוסיפים את הבצל. לאחר טיגון של מס' דקות, מוסיפים את הפטריות החתוכות.
כשהפטריות מתרככות, מוסיפים את השמנת. מוסיפים את התבלינים. מרתיחים ואז מקטינים את האש. מבשלים 5-10 דקות וטועמים מדי פעם. אם צריך מוסיפים תיבול.
בינתיים מכינים את הפסטה ומסננים. כששני המרכיבים מוכנים מערבבים.

בתיאבון

ועכשיו אתם. אנא הפנו למתכונים פשוטים, או שתפו.

אורן

צפיות: 616

הגב לזה

תגובות לדיון זה

אורן,

לי יש כלל מתכון שלוקח עד 10 דקות נכנס למטבח
....וחוצצמזה מה זה כל המרגרינה / שמנת לבישול במתכונים שלך :)?
אז אצלנו בחורף מככבים שני מתכונים

טופו מוקפץ
ירקות בתנור

ןעוגיות קינמון / טחינה לשבת בבוקר

אז ככה :

מתכון לירקות בתנור:

הכי קל-

שקית סנפרוסט ( 17 ש"ח בערך ) של ברוקולי , ליד אפשר או שקית של כרובית סנפרוסט או פלחי כרובית טריה ( למי שחדש במטבח...פלחי כרובית זה פשוט לפרק את הכרובית לחלקים קטנים , לחתוך ביד )
ליד - זה החלק ה"מושקע" לקלוף ברוקולי ולחתוך למקלות ארוכים ( לא להגיד לילדים בפעם הראשונה שזה ברוקולי בתנור ) ליד מי שרוצה סלק - אותו דבר כמו הברוקולי וגזר רצועות
כל זה על נייר אפייה ( נייר כסף זה כבר פסה במטבח....)על זה לזלף ( למי שחדש במטבח לזלף זה לשפוך שמן בזהירות/ בעדינות ( שמן זית איכותי ( ברור איכותי של מועצת הזיתים ) מלח גס ( עושה את ההבדל)
צ'ילי מתוק/ חריף

ליד אפשר לשים תפו"א ציפס מוכן שצריך רק לשים בתנור.

מחכים בסבלנות ,

אהה להפעיל תנור 190 מעלות ל עשרים וחמש דקות בערך או כשהריח קורא למטבח ( והוא קורא ...)

מוציאים- אחלה מגש לארוחת ערב
אם יש משחק כדורגל באותו ערב זה מצוין עם בירה למבוגרים
( חברה שלי אומרת שאם זה בית של אוהדי הפועל שישימו קטשופ על הצ'יפס אם זה ביתר שישימו מלח על הצ'יפס )
תה עם נענע ליד ומסודרים עם ארוחת ערב ( מצוין עם עוגיות טחינה שיהיה לי זמן אני אעלה גם מתכון שלהם )

בתיאבוןןןן,

אהה הטופו- זה הכי קל, קונים קובית טופו ( 11-13 ש"ח ) חותכים לקוביות מקפיצים במחבת ששמנו בה שמן זית שומשום זעאתר מעט מלח גס מקפיצים חמש דקות ומגישים עם הירקות ....

ורד

ראשית - לא לקנות סנפרוסט. קני פרי גליל. זה אותו הדבר רק שעולה 12 ש"ח לשקית זהה.
שנית - כרובית וברוקולי זה מצוין לבנים. אלה ירקות מרובי טסטוסטרון. חסר חלבונים במתכון שלך, אבל נתעלם הפעם.
שלישית - לגבי המרגרינה והשמנת לבישול. שמנת לבישול 15% שומן זה לא נורא בכלל. המרגרינה היא כי אין ממש ברירה. ניסיתי עם שמן זית וזה לא הולך.

לגבי הטופו - שכחת תבלינים. טופו חייב להיות מתובל אחרת אין לו טעם.
בתור בן - הבעיה עם טופו היא כמות האסטרוגן המטורפת שיש בו. בא לי להישאר בן ולא להפוך לבת.

בקיצור - את מסודרת בתחום הירקות והפחמימות. תדאגי לחלבונים.

אורן

אופפ איתך:)

מה אסטרוגן וטסטוסטרון עכשיו?

אז בגללך / בזכותך נכנסתי לכל מיני ויקיפדיה למינהם וככה:
בטופו יש נגזרת של אסטורגן , פיטואסטרוגן ולבנים אפשר לאכול יום כן יום לדלג (ביננו מי אוכל כל יום טופו?) לבנות הבנתי זה בסדר ,
לגבי הברוקולי/ כרובית- תודה שהסבת תשומת ליבי, מה אני עושה עכשיו עם המידע הזה?
אז ברוקולי טוב לבית של בנות? טוב- צריך לשים לב ,

בטופו אגב- יש תבלינים אורן- ההקפצה בשמן זית עם זעאתר עושה את העבודה .ואוי לך אם תמצא לי עכשיו משהוא למתכון הזה :) ( לתומי חשבתי שהטופו ישלים את החלבונים )

טוב אז את המתכון עוגיות טחינה אני אעלה בהזדמנות מקווה ששם יהיה בסדר ( ארבעה מרכיבים טחינה, קמח , סוכר ושמן )

ורד.

חלבונים- ביצים , סלמון וקינואה (מדי פעם )

ורד

עדיף לדלג יותר על הטופו, בטח לילדים מתבגרים. לגבי התבלינים - שמן זית וזעתר לא מספיק (לי, אולי לך זה בסדר).
ברוקולי וכרובית טובים גם לבנות - רק במידה. גם בנות צריכות טסטוסטרון. בוא נסכם שתהיה להן בעיה אם רמות הטסטוסטרון שלהן יקפצו פי 3.

במקום טופו אפשר להקפיץ חזה עוף וסלמון. מאד בעד ומקפיץ בעצמי.
ביצים וקינואה אי אפשר להקפיץ. והמקור הכי טוב של חלבון זה בשר או טונה (אפילו בקופסא).

אורן

אורן ידידי
איך אמרו לי הילדים שלי
אנחנו עפים פה מהריחות של הבישולים,
אמרתי הכל על טהרת המתכונים, וכך עשיתי
חבל שאי אפשר להריח
אבל מוזמן,
שתהיה לכולנו קסם של שבת.

בלה
שמח לשמוע.

אולי בפעם אחרת, היום יש תוכניות אחרות.
תודה

אורן

אני זורק לתנור חזה עוף חצוי כמה ק"ג, מפזר תבלין לגרין של חברת תבליני מימון, 40 דקות עד שעה מכוסה בנייר כסף ועוד כחצי שעה בלי נייר כסף, 180-200 מעלות, הולך להיט עם תפוחי אדמה אדומים עם דליפה לאחר שטיפה כמובן והרתחה של חצי שעה/שעה עד שמתרככים. על תפוחי האדמה אני שופך הרבה שמן זית עם מלח גרוס ופלפל שחור גרוס. אפס עבודה, בריא וטעים ברמות. אני עוטף כל חצי חזה עוף כזה לאחר שהתקרר בשקית סנדוויצים ושם בפריזר.
כשהילדים באים אני קונה רוטב נפוליטנה או רוטב אחר לפסטה של חברת ברילה, מחמם את הרוטב במחבת עם חתיכות חזה עוף בקוביות של 1 סמ"ר. יוצא להיט. למי שלא שומר כשרות, מומלץ לפזר פרמזן או סתם לשפוך שתי פרוסות גבינה צהובה על הפ0סטה והרוטב כשהם עדיין מהבילים

אנחנו בסוף נוציא ספר מתכונים מטעם הלב

יש אתר שנקרא ניקיבי

היי אורן וערב טוב לכולם.
בדף הבית שלי - " השף העירום" , מתכונים שלי שהעלתי בפוסט די ישן, אשמח מאוד אם כולם יקחו משם טיפים ומתכונים מעולים.
מעבר לכך, חברתי היקרה טרייסי אן העלתה בזמנו את הפוסט - " מי מרים את הכפפה" , שם העברתי הרבה הרבה מתכונים משלי, לימים קרים מאלו שאנו עוברים כעת ולסתם ימי חול , או בשביל להרשים בת זוג חדשה.
יש להכנס לדף הבית של טרייסי אן, ופשוט לגזור משם מתכונים , וכך מדף הבית שלי.
אנסה להעביר עוד מתכונים יעילים מהמסעדה בה אני עובד.
ערב קסום וחייכני לכולכם, ושאפו אורן על היוזמה הברוכה.
שימי.

שימי

תודה רבה.
רק צרף לינקים....

אורן

לאורן אתן לך מספר שיעורים בבישול

1.קנה עלי פילאס במרכול
2. מילויי : לטגן 2. בצלים
לזרוק 2. קופסאות פטריות ללא הנוזלים להכניס
1. קג בשר טחון איזה שתחפוץ כולל טחון עוף
לטבל בחוויג או תבלין לקציצות
לחכות שיתקרר למלא את עלי הפילס לגלגל מהר ולשים בתנור למרוח ביצה וזה מעדן הילדים והאורחים ילקקו את ידיך לסיים עם סלט בסמוך וזה נהדר נסה ותראה ונשאר שבוע

הגב לדיון

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service