הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

אם היה לכם דבר אחד שהייתם יכולים לשנות בעברכם מה זה היה?
אני לא הייתי מתחתן. לא איתה.

צפיות: 932

הגב לזה

תגובות לדיון זה

אני כן הייתי מתחתן, איתה. גם בגלל שהיו תקופות יפות ועברתי חוויות יפותוגם בגלל שעל שני הילדים שלי כמו שהם לא הייתי מוותר בחיים כמובן שגם הייתי מתגרש אחרי מה שעברתי.

היי אודי
מסכימה עם כל מילה שדן כתב.
אף אחד לא מבטיח שאם היינו בוחרים אחרת הדרך היתה טובה יותר.
ומכל דבר אנו למדים וצומחים.
לכן אני מביטה אחורנית בלי צער ובלי תחושת החמצה

משהו דומה. אבל לא ניתן להגיד זאת בגלל שנולדו 3 ילדים.

יש אחרת שהייתי מתחתן איתה/מבקש את ידה :-)

אילו הייתי יכולה לשנות את העבר... לא הייתי אוכלת את פרוסת העוגה הענקית הזו בשבוע שעבר :-)
זה היה בצחוק. התשובה הרצינית: אין שום טעם לחפור בעבר. לומדים שיעורים, מסיקים מסכנות, מזקקים את הרגעים המאושרים, דוחפים את כל זה לתיק וממשיכים במסע. כל השאר - זה שטויות, סתם כבד ומיותר.

לי יש ילדים נפלאים ולא הייתי משנה כלום שזה אומר שטוב שהתחתנתי איתה למרות שלאחר כך זה נגמר. אם יש לך ילדים מציע לך להחליף גישה לפחות בשבילם ותצא נשכר גם בעצמך

אם והיתי יכול לשנות היתי משנה את התייחסותי לנושא "זכות האב למשמורת על ילדיו" ב-2001 הגשתי בקשה למשמורת בתמיכת הרווחה של הישוב אך בית המשפט נתן את קולו לאם (כי כך היה נהוג) ב- 2008 הגשתי שוב בקשה ובדיון של 10 דקות זכיתי למקבל משמורת עליהן (ואחר והן גדלו עימי ללא משמורת)היום הבנות מתגוררות איתי כבר מעל 10 שנים ובמשמורת לפי פסק בית המשפט 6 שנים.
השוני מדבר בעד עצמו הבנות קבלו את כל שיכולתי וכעת הן בשיא פריחתם.
הילדים צריכים להיות בחזקת האם אם היא מסוגלת,משקיעה ותומכת בילדייה.
אך אם לא אין להכנע למערכת המשפטית ולדרוש את חזקת הילדים וזאת אך ורק לטובת הילדים- אני נצחתי את המערכת המשפטית בישראל אבל החמצתי 8 שנים של גידול הילדים ואת זה היתי רוצה לשנות.

שלום לכולם

אני כן הייתי משנה את הבחירה בו,למרות שאהבתי אותו ברמות מטורפות ואולי זו הסיבה שלא הבחנתי בחסרונות או לא רציתי לראות!!!

גם אני החלטתי לבחור בטוב ולראות את הילדים המקסימים והמדהימים שיש לנו!!! שיהיו בריאים ומאושרים.

משמורת משותפת הייתה עניין רציני למחלוקת בינינו.

היום - אחרי שהתקבלה החלטה משפטית -חושבת שזהו עניין הנתון לפרשנות אישית.
במקרה שלי , אין משמורת משותפת אך יש אחריות הורית משותפת. ולזה הסכמתי רק כשהבנתי שזה לא פוגע בהסדרי הראייה שהתקיימו עד להחלטה.(שני ורביעי וכל שבת שנייה. הוא רצה יום נוסף כל שבועיים)
בכל מקרה ,אני חושבת שצריך להתחשב בילדים.
לישון לילה אחד אצל אמא ולילה שני אצל אבא זו פעולה לא פשוטה שעלולה לתסכל את הילד ולפגוע בו.
אני מכירה בחשיבות הקשר שלהם עם אבא ומעודדת אותו מאוד, אך חשוב לשמור להם על מקום אחד קבוע וברור...
במקרה שלי - זה אצלי.

אוהו,,,, לו הייתי יכולה לשנות את העבר וואו....
כל כך הרבה דברים הייתי רוצה לשנות.
את הטיפשות, הביישנות, החוסר בטחון, שובבות,
אני חושבת שבערך מאתיים פעם אני אומרת לו הייתי יכולה לחזור לאחור עם השכל של היום
בהחלט המון דברים הייתי משנה. אבל, כנראה שכל דבר שקרה היה צריך לקרות.
וכל דבר הוא לטובה.
גם אצלך אודי, אילולא התחתנת איתה לא היו לך ילדים נפלאים. כך שכנראה היית צריך להתחתן.
אופטימיות אודי.
היום, עם הידע שלך, החכמה והרצון - אתה תדע לבחור את הנכונה.
בהצלחה,
ושבת שלום,

חמדה

אני שותפה לדעתו של דן.
המיפגש עם אבי ילדיי הביא לי את המתנה של חיי בדמות ילדיי. לא מוותרת ולא משנה כלום וממשיכה לזרום עם החיים. מקווה שבקרוב אמצא את המתאים לי ושאני אתאים לו. שבת שלום.
לדעתי אין דבר כזה ״ החמצה״ השינוי יכול להעשות בכל זמן. שוב דבר מהעבר לא יכול להשפיע על מצב האושר שלך בהווה. להיות מאושר זו החלטה. תחליט שההחלטות שלך בעבר לא משפיעות על מצב האושר שלך בהווה. תחליט שמה שהיה היה והיום יום חדש ונפלא. לאט לאט גם אתה תשתכנע :-) המח שלנו הוא שריר... תאמן אותו נכון.

הי אורי,

there is a saying
Never bee sorry for things you have done be sorry fot thing you haven't done

התחתנת, חווית, בטוח היו רגעים יפים ...רגע יפה, בדיוק בשביל אותו רגע/ים חווית
מקווה ומאחלת לך בהווה שלך תדע לאתגר את עצמך ולהבטיח לך בזוגיות/ ברגעי ההנאה שלך שאתה מבקש/ מחפש רק את הטוב ביותר בשבילך
שפוסט כזה יהיה נחלת העבר שלך ,

לשאלתך מה הייתי משנה אצלי? חחחחח
חוזרת לאותם רגעים שהיססתי/ חשבתי פעמיים ומנסה ומעזה בלי חששות ורשימות מכולת של מה יהיה

בהצלחה,

כשאתה ממשיך להחזיק בחרטה זה מקשה עלייך להמשיך הלאה ומהסס את תעשיית, שמה תצטער שוב על הבחירות שעשית.
אם תסתכל על הכל כעל דרך... כשתלמד מטעויות ותמשיך הלאה, תוכל להנות מכל מה שיש לך, להסתכל קדימה בצפייה על העתיד לבוא, ולא תתעכב על הצער/חרטה שהיו מנת חלקך בעבר.
בהצלחה!!

הגב לדיון

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service