הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

אם היה לכם דבר אחד שהייתם יכולים לשנות בעברכם מה זה היה?
אני לא הייתי מתחתן. לא איתה.

צפיות: 936

הגב לזה

תגובות לדיון זה

תעשיית*
צעדייך

אני ,יש לי מן "הרגל מגונה " שכזה לא לשפוט את העבר במבט של ההווה.כל החכמה בדיעבד היא מעוותת את המציאות .כמובן שהייתי מעדיף שדברים לא טובים מעברי לא יהיו ולא יקרו ,אך אני לא חושב שזה תורם משהו.החכמה היא ללמוד מארועים מהעבר שקרו לי ,ומכאן להמשיך הלאה מתוך תקווה להווה ועתיד טוב יותר.

צודק.
לא הייתי מתחתן איתה בכלל.

בנוסף גם אחרחי כמה שנים לאחר גירושים שעברו לטובה
לא רוצה להתחתן עם אף אחת.

בהצלחה.

אני דווקא כן הייתי מתחתנת איתו!!
יש לי ממנו 2 ילדים מדהימים
מכל מה שעברתי איתו בגרתי החכמתי ואני מה שאני היום אפשר לומר בגללו... אני בוחרת לומר בזכותו....
אבל את מה שאני הייתי משנה זה הבזבזנות... כשהייתי רווקה עבדתי מסביב לשעון ולא חסכתי שקל אחד ...

היי יפעת
צודקת לגבי הילדים במאה אחוז.
אבל אם אני מסתכל על זה מהצד ובמה שהיא עשתה
וגם עדיין ממשיכה לעשות
עדייף היה שלא הייתי מתחתן איתה וכן מוליד את הילד שלי

וכמו שאני אומר אם אתה נחמד מידיי מנסים לאכול אותך האחרים.
מבחינתי להשאר נחמד לאנשים זו בחירה אישית וטובה שלי
.

העבר איין ... ההוה עדיין!!!
להתחרט על העבר לא יוביל אותך לשום מקום!!

אסור להכליל כי תפגע רק בעצמך!!

אם יכולתי לשנות את העבר הייתי נענית להצעות נישואין שהיו לי .לא נישאתי מעולם.הגרושים חוו גם תקופות יפות במהלך הנישואים -משהו שלא חוויתי בחיים וכנראה גם לא אחווה.

אודי כמו שנאמר כאן לא בוכים על חלב שנשפך.על החלטה שתחליט בחיים -ולא משנה כרגע באיזו תחום -עבודה,זוגיות -את התוצאות של ההחלטה תדע רק שנים לאחר מכן.
אני במקומך הייתי משקיעה את זמני הפנוי להכרות בת זוג חדשה שתאהב אותך ותהיה טובה לילדים שלך כשהם אצלך.לא חייבים להתחתן-מוסד הנישואים די פשט את הרגל לא?
אולי תצטרך לנשק הרבה קרפדות עד שאחת מהן תהפוך לנסיכה אבל בשביל אותה אחת שווה להתאמץ.

בהצלחה

הי גיתית,

ריגשת אותי משום מה בתגובה שלך, ויחד עם זה בכרטיס שלך את מציינת - " יחידנית מבחירה." אז זה קצת סותר את הרגשת ההחמצה שהזכרת, יחד עם זה - חיי את היופי בכל רגע, נטול קלישאה, אמיתי
תמצאי תמיד סיבות לחייך- סיבות שיתאימו לך לחייך ולהיות מאושרת,
ולגבי תקופות יפות במהלך חיי נשואים, מאחלת לך הרבה תקופות יפות בזוגיות ובמערכות יחסים נטולות שם והגדרה ומלאות אהבה ורגעים שנחרטים באהבה במגירת הרגשות והזכרונות,
בהצלחה, רבה ,
ורד.

ורד היי

יחידנית מבחירה הייתה ההגדרה בפתיחת הכרטיס.זה לא היה מבחירה אלא מחוסר ברירה כי השעון הביולוגי תקתק.תודה על העידוד והאיחולים ומקווה שאוכל למצוא את החצי השני ולחוות רגעים יפים יחד.

גם אני לא ההיתי מתחתן איתה נכון יש לי גם 2 ילדים מדהימים אבל הגרושה שלי השתנתה 180 מעלות אחרי החתונה ולא הלכתי משם מספיק מוקדם

הגב לדיון

RSS

התחברו לאחרונה

פורום

נוער עם צרכים מיוחדים 5 תגובות

נוצר על ידי חדוה לוי ב- כללי. תגובה אחרונה תיקי לפני 18 שעות.

טיולים בסופי שבוע 3 תגובות

נוצר על ידי רויטל פז ב- כללי. תגובה אחרונה מיקה ספטמבר 6.

נסיעה לאילת 1 תגובה

נוצר על ידי גליה נקסון ב- כללי. תגובה אחרונה Yoram Azrad אוגוסט 31.

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service