הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

בנות, אני מוצא שרוב הדיונים פה, ולא דיון אחד או שניים הם על גברים שמשקרים לכן. התופעה הזו לא מובנת לי. לא של השקרנים, של איך אפשר לעבוד כל כך בקלות על נשים.
רבאק בנות, אפשר הרי לעלות עליהם בשנייה. אם הם לא יכולים להפגש בסופי שבוע, הם נשואים, אם הם מיליארדרים עם ים של וילות הם קוקו לגמרי (וסביר להניח שגם עניים ומובטלים אוכלי חינם), איך אתן לא עולות עליהן בשניה הראשונה? אולי וזו רק השערה, לא לקפוץ עלי, אתן יודעות שהבן אדם דפוק לגמרי או שקרן אבל לא מספיק רציונליות כדי להודות בזה, כי אתן רוצות לשמוע מה שהם יודעים שאתן רוצות לשמוע. אז אתן שומעות אבל לא מקשיבות.

לא להתנפל עלי מדמואזל. רק מעלה השערה.

צפיות: 624

הגב לזה

תגובות לדיון זה

אודי היקר...
מאוד שיפוטי...
אולי רובנו מחפשות את הפן הטוב באדם?
לבוא ולחשוב בכל אדם לא יעזור לאף אחת... זה אולי ימנע מהן להכיר שקרנים... אבל זה גם ימנע מהן חברה בכלל...
חפים מפשע עד שהוכחה אשמתם!!

אני לא "בנות", אבל רציתי, ברשותך, לתפוס טרמפ. ראיתי הרבה טרוניות על כי בן זוגן החדש חתיך ומפרגן והסקס טוב וגם יש לו יכטה במרינה וכמעט הכל, אבל אין להן נושא שיחה משותף אתו. אלא - וזה כבר לא בתלונות - כשפוגשות מי שיש להן "על מה לשוחח עם בן זוג מיועד - דוחות את המפגש, אפילו את הפגישה הראשונה, ומסיימות הקשר בטרם פגישה מחמת שאין מדובר בנסיך על הסוס הלבן, מחמת שמשהו שהתגלה להן באותן שיחות כנות, לא מתאים להן במאה אחוזים. יותר חשוב, לכאורה, שיהיה חתיך ומפרגן ושתהיה לו יכטה במרינה, לפחות מטוס. אז אנא אל תקטרו שמה שאתן מוצאות לאחר בררנות לכאורה אין לכן מה לדבר עליו אתו בבוקר, במהלך היום, וגם בערב - תוך כדי או לפני.....

לא נכון. ברוב המקרים הגברים הם אלה שפוחדים מקשר. במיוחד כשהוא נעשה רציני וישנה באמת אינטימיות ריגשית

ובאמת ניתן לעלות עליהם בשניה. גם לי קשה להבין איך אפשר להאמין לשקרנים כל כך ברורים.

גם לוחם דאעש חף מפשע עד שהוכחה חפותו. אז גם אם הוא לא נפגש איתך בסופי שבוע ולא נותן מספר טלפון בבית, הוא עדיין חף מפשע עד שתפגשי באישתו ותהיה לך הוכחה? פתולוגיה של תמימות? אתן מאמינות לכל אחד ואז מעלות פה דיונים על למה הם לא ישרים? מוזר לי.

אורי... מרמרה שייכת לטורקיה, נראה לי שכדאי שתעלה עליה... רק אומרת
ראשית - מי מדבר היום בטלפון הקוי?? נדיר..
שנית - יש גברים שיודעים להסוות היטב את נישואיהם, אז נכון שלהגיע לסופש והוא לא יכול להפגש מחשיד בהחלט, אבל כנשים גרושות, יש לנו את השבתות עם הילדים, אז השקר יתגלה אחרי שבועיים במקרה הארוך ותוך כמה ימים במקרה הקצר
כבר פגשתי בעבר בחור שדיבר איתי על בסיס יומי מהטלפון הביתי בשעות הערב במשך שבועיים (גר בעיר אחרת והיינו אמורים להפגש בחמישי אחרי שבועיים בגלל העבודה שלי) והופ קיבלתי טלפון מאשתו כי לא הבינה פתאום מה זה המספר החדש וידעתי שיש לו ילדים והסדרי ראייה... אז למזלי לא קרה דבר לפני שגיליתי, אבל בהחלט אפשרי.
אגב, לא חסרים כאלו שמציגים עצמם כגרושים והם בכלל פרודים בהליכים כדי לא להפסל, וגם זה פסול, אבל מה אתה מציע? שנבקש תעודת זהות מכל בחור חדש? אפשרי בהחלט, רק אל תופתע כשהדייטית שלך תבקש...

ליאת
המשפט הראשון שלך מאוד לא לעניין. בפעם הבאה שאת עונה אנא אל תקללי, זה מלכלך את הווב. והעלם שלך הנשוי סביר להניח השאיר אחריו הרבה עקבות בשבועיים האלה, אבל כמו שכבר אמרתי לא לבחורה אחת פה באתר אלא לכמה שיצא לי לדבר איתן: פתולוגיה של תמימות נשית, ואחר כך אתן בוכות. ואגב, אין שום בעייה בעיני בפרודים בתהליכים. תשקוט נפשך הסוערת. ואני בזוגיות והיא מעולם לא ביקשה תעודת זהות.

לא קיללתי, המלצתי
ולא, לא היו סימנים כי אני לא מחפשת קשר אינטנסיבי של קוצי מוצי ומה אתה עושה כל היום.
ובוודאי שיש בעיה עם פרודים בתהליך, הם נשואים לכל דבר ועניין ואם מישהו לא טורח לציין את זה כשהצד השני מציין שהוא גרוש, זה לעג לרש.
גבר בהליכים, גם אם הוא חושב שפנוי להתחלה חדשה, לעולם לא יהיה כזה, לא עד שיעבור את עניין ה"מגורשת, מגורשת, מגורשת" ושיבין בכלל מה הסטטוס החדש שלו בחיים עושה לו למציאות. המשפט שלך רק מוכיח שאין לך בכלל מושג על ההבדל
והזוגית שלך לא ביקשה ת.ז. כנראה כי היית גלוי איתה?
ומכיוון שכל מה שבא לך זה סתם לנגח נשים, עדיף שנסיים כאן.

האיש לא עושה פוצי מוצי ולא מתקשר כל היום, אבל "זה בסדר כי אני לא צריכה פוצי מוצי". איך אומרים: "איי רסט מי קייס". לא בא לי לנגח נשים, אני פשוט לא מבין את הפאתטיות הזו שלכם והצורך להיות קרבן כל הזמן.

מסכים איתך שנסיים כאן.

היי אודי וכולם,

דיון מרתק.
בעיניי, יש אמת בכל מה שכולם כתבו, בחלק יותר ובחלק פחות אבל הדבר היחיד שמפריע לי זו ההכללה, אמירות כמו "אתן רוצות" או "אתן תמימות".... יש ויש. וגם הקלות שבה הדיונים פה מתפתחים לרובד אישי...

לענייננו, יש גברים שקרנים ויש דוברי אמת, יש בנות שיש להן פתולוגיה של תמימות ויש כאלה שלא......
בודדים האנשים שלא מספרים לעצמם סיפורים כדי לייפות מצב כזה או אחר.. חלק בעבודה שלהם, חלק בסיבות לגירושין שלהם, חלק בבחירות בני הזוג שלהם, כל אחד במקומות שקשה לו להביט בהם בעיניים פקוחות,

אבל מי שעשה זאת עד היום - ככל הנראה לא ישנה את דרכיו בגלל פוסט שכתבת, נכון ככל שיהיה וכתוב יפה ככל שיהיה...

ערב טוב,
בת חן

אתה טועה ובגדול! אני רוצה לתת אמון.אני לא רוצה לבוא ישר עם חשדות.שלא תגידו חלילה שאנחנו פראנואידיות.זה הגברים שלצערנו מצדיקים את ההתנהגות שלנו. שגורמים לנו להתנהג בחשדנות.כבר היו לי גברים שבאו לדייט ביום שישי ונשארו עד מאוחר.מאיפה לי לדעת אם הוא נשוי או לא?מה אני אמורה לעשות אם גבר מוסר לי מידע שבדיעבד מסתבר כשיקרי? לבקש ת.ז.על ההתחלה? אי אפשר לדעת.לא תמיד על ההתחלה המנורות האדומות נדלקות והחושים הטבעיים נכנסים לסימן שאלה.אני באה לקשר מתוך כוונה נקייה.אני לא משרד חקירות מהלך.מה תבין מגבר שאתה כמעט כל היום מסתמס איתו בטלפון ?אין אפשרות לדעת.לפחות לא ממש בהתחלה.תאמין לי שחלק מהם פיתחו טכניקות שלא תבין אפילו .הכל כבר שמענו:שהם במילואים ויכולים לקפוץ.שהם עושים משמרות לילה.הם פותחים כמה חשבונות בפייסבוק.אי אפשר כבר לדעת שהשם שלהם הוא באמת שלהם.או לגבי הגיל שלהם.או אפילו אם התמונה של הילדה החמודה היא באמת האחיינית שהם מתים עליה או הבת שלהם!אם הם רווקים-הם קופצים מאחת לשנייה במהירות שיא.הם עם כמה בנות בקשר בו זמנית .אם הם נשואים-אין לי מושג איזה סיפורים הם ממציאים לנשים שלהם.תאמין לי שלא תמיד יש דרך לדעת על ההתחלה.השחקנים אותם שחקנים.רק הטכניקות השתכללו.

יקירותיי
מעניין איך הדיון המרתק לא נוגע בנקודה הראשית.
כולנו בני אדם שמעוניינים בחברה. כולנו מעונינים באדם מעניין וטוב לב, שיודע להקשיב ולפרגן.
אבל למה תמיד הסינון הראשוני עובר דרך המראה ולא האיש/האישה?
מדוע הגענו למצב שאדם ששולח הודעת הכרות אפילו לא מקבל תשובה. עד כדי כך הפחנו לאטומים וחסרי נימוס?

לא רשמתי שהוא לא עשה פוצי מוצי, אלא שאני לא זקוקה לזה... דוקא למדתי לזהות לפי זה את הגברים הבעייתיים שכל היום מחפשים תשומת לב, אבל ממילא תקרא מה שנוח לך.
רק שאלה קטנה למחשבה עם עצמך: אתה דורש מכלל הנשים להפסיק להיות פאטתיות (ההכללות שלך זה דבר נורא, אבל נמשיך עם הקו), ומהגברים אתה לא דורש להפסיק לשקר או לנשואים להפסיק להתחיל עם בחורות שמעוניינות בקשר זוגי חדש, יש סיבה לכך?

הגב לדיון

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service