הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

בנות, אני מוצא שרוב הדיונים פה, ולא דיון אחד או שניים הם על גברים שמשקרים לכן. התופעה הזו לא מובנת לי. לא של השקרנים, של איך אפשר לעבוד כל כך בקלות על נשים.
רבאק בנות, אפשר הרי לעלות עליהם בשנייה. אם הם לא יכולים להפגש בסופי שבוע, הם נשואים, אם הם מיליארדרים עם ים של וילות הם קוקו לגמרי (וסביר להניח שגם עניים ומובטלים אוכלי חינם), איך אתן לא עולות עליהן בשניה הראשונה? אולי וזו רק השערה, לא לקפוץ עלי, אתן יודעות שהבן אדם דפוק לגמרי או שקרן אבל לא מספיק רציונליות כדי להודות בזה, כי אתן רוצות לשמוע מה שהם יודעים שאתן רוצות לשמוע. אז אתן שומעות אבל לא מקשיבות.

לא להתנפל עלי מדמואזל. רק מעלה השערה.

צפיות: 630

הגב לזה

תגובות לדיון זה

ל
ליאת צודקת בכל מילה שרשמה וגם בקשה להצגת תעודת זהות לא תעזור כאן כנגד היותר מתוחכמים ,,, אודי יקירי לדעתי מי שתמים ופתי כאן הוא אתה ואני שמח בשבילך שזהו מצבך וזו רמת התחכום השלילית שלך

היי אודי
בגדול אתה צודק,אבל..........
אנו לא נוטים להסיק מסקנות מהר,לקבוע שאדם הוא שקרן,מחפשות את הטוב שבאדם ולא את המניע המסתתר,רוצות לזכות באהבה אמיתית ונותנות צ'אנס.
תאר לעצמך שהיינו צריכות להתנהל כמו "גשש בלש" כל הזמן ולבדוק נתונים לעומק?
האם אפשר לבנות קשר כזה?
לכן אנחנו קודם רוצות להאמין שמי שעומד בצד השני הוא אמיתי ולכן אנחנו נוטות להיפגע במקומות האלו

אודי...
ההכללה פוגעת...!!!
היום בעידן הסמארטפון כשיש דחיית שיחה "אני בפגישה"
או כשהוא מספר לך שהוא שומר שבת...
או כשהוא מספר שהילדים אצלו השבת ... והמצב רגיש להם
ובלילה הוא מתקשר ולאורך כל היום הוא בקשר
ונפגש איתך עד השעות הקטנות של הלילה
ואומר לך משהו יותר חמור?
כשהוא לוקח אותך לארוחת שישי אצל אמא שלו ואת ישנה אצלו בדירה
ואז אחרי שנה את מגלה שהוא נשוי?
זה מקרה שקרה לחברה מאוד טובה שלי...
ובחנו אותו מכל זוית אפשרית...
ולבסוף יצא שקרן ונוכל!!!
אין איך להתגונן!!!
שקרן הוא שקרן ובוגד הוא בוגד!!!
אבל לצאת מנקודת הנחה שכולם כאלו????
אתה לא רק מעליב את כל הנשים... אלא גם את כל הגברים
וזו הבעיה העיקרית של עולמנו....
אף אחד לא סומך על אף אחד אחר
כי לא כולם /ן שקרנים ולא כולם/ן בוגדים ולא כולם/ן נצלנים או אופוטוניסטים לא כולם!!!
לחיות בחשדנות זה הדבר הכי נורא שיש אני הייתי מעדיפה להיות לבד מאשר לחשוד בכל אדם!!!

צודק לגמרי!!!!!

יודעים מה יותר מרגיז אותי באותם אלו שניסו לתחמן אותי? שמזלזלים בי ובאינטלגנציה שלי וחושבים שהם יכולים להמשיך למרוח אותי בסיפורים שלהם.שאני באמת אפול שוב בפח שלהם.שלפחות יבינו שלא נפלו על פראיירית גמורה.תנדדו הלאה לקורבן הבא שלכם. תנו לי קצת קרדיט.לפחות זה.

מעניין אודי שאתה קובל על תמימות של נשים במקום על הפתולוגיה של גברים שקרניים. למה אנחנו בכלל צריכות להיות במקום הלא מאמין הזה? החושד? זה לא במיוחד מהווה התחלה ראויה ליחסים נכונים.
בעיקרון לידיעתך, מחקרים מראים שלגברים השקרים באים ביתר קלות. ואפילו אין להם יסורי מצפון.
מאחר שגרושים משני המינים סוחבים בתודעתם חוסר אימון ואכזבה מנישואים שהתפרקו,שקרים בהחלט מיותרים.
עירית

מסכימה עם עירית.מה זאת בכלל הכותרת הזאת ששמת אוכלות סרטים?לא ראוי בכלל.מה זה אוכלות סרטים? מה אנחנו ממציאות דברים? מדמיינות?אנחנו בכוח מפילות את זה על עצמנו? זה אותם גברים שככה מתנהגים.לא אנחנו.אם אני יוצאת לדייט אני רוצה גבר אמין.לא שקרן פתולוגי, טיפוס בוגדני, והכי גרוע-בכלל נשוי.

הגב לדיון

RSS

התחברו לאחרונה

פורום

נוער עם צרכים מיוחדים 5 תגובות

נוצר על ידי חדוה לוי ב- כללי. תגובה אחרונה תיקי לפני 6 שעות.

טיולים בסופי שבוע 3 תגובות

נוצר על ידי רויטל פז ב- כללי. תגובה אחרונה מיקה ספטמבר 6.

נסיעה לאילת 1 תגובה

נוצר על ידי גליה נקסון ב- כללי. תגובה אחרונה Yoram Azrad אוגוסט 31.

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service