הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

משהו שאני לא מצליח להבין. במשך ימים פניתי לבנות שמצאו חן בעיני באתרי ההכרויות   לא פניתי בצורה גסה ולא בדברי זימה. אבל כולכן מתעלמות. ברור שזכותה של כל אחת להחליט שמישהו לא מוצא חן בעיניה, אבל עשרות פניות וכלום?

אני באמת מנסה להבין: אתן עד כדי כך מוצפות בפניות שאין לכן זמן אפילו לענות':"לא תודה"

צפיות: 1708

הגב לזה

תגובות לדיון זה

לא זה השוק בשר ,שהעולם הוירטואלי  יצר. אנשים כאן או באתרי הכרויות אחרים,פשוט אדישים או מרשים לעצמם להתעלם.מרוב המבחר ובסוף נשארים קירחים ...

אולי משהו בפנייה שלך? נותן מהר מדי את הטלפון? לפעמים זה מלחיץ

אני כבר מזמן הגעתי למסקנה שאתרי ההכרויות הם לא בדיוק המקום האידיאלי להכיר.

לי אישית הרגיש שם כמו מוצר על המדף,כאילו כבר לא עומד בן אנוש מאחורי התמונה אלא מוצר שעומד למכירה על המדף.

ואולי בגלל זה גם ההתייחסות בהתאם?

אני בטוחה שתמצא את האחת שתענה לך בשמחה בסופו של דבר

הי אודי

לא יודעת אם ינחם אותך אבל את המצב שאתה מתאר שמעתי גם מגברים רבים אחרים שמלינים על חוסר תגובה אפילו בסיסית. אני תוהה אם זו פשוט התנהגות ישראלית כי דרך אגב זה קורה גם בכיוון ההפוך. לא תהיה לך שליטה על זה. תקווה שתמצא מישהי כלבבך שכן עונה גם על כללי ההתנהגות שלך.

מה שכן בשליטה שלך הוא לבחון את מה שאתה כותב בפניה שלך.יכולה לומר לך רק מנסיוני (ואני כן עונה כשאין זה מתאים ) שאני למשל פוסלת פרופילים שהם ריקים מאחר ופרופילים שיש בהם תיאור אני מתייחסת גם לצורת הכתיבה אם מדבר אלי או לא. בהצלחה לך

גליה

הי אודי,

אני אתחיל מהסייפא של ה

הדיון שלך

מכובד ראוי לענות , יחד עם זה - כשעונים לפנייה בתשובה כמו שהצעת- " לא תודה"

לעיתים מתקבלת שרשרת של תגובות מהצד השני שממאן לקבל את התשובה

ןלכן לעיתים נמנעים גם מלענות,

בכל מקרה- פנייה הוומוריסטית שנייה למי שמוצאת חן בעיינך ( ולא רק הכרטיס שלה :) 

אולי תעזור ,

ובשביל איזון המשוואה - זה קורה לשני המינים - אי מענה ,

בהצלחה לאהבה טובה וזוגיות בונה ונעימה ,

אין בעיה בלתת את הטלפון מהר מדיי,דווקא מראה על כוונות להכיר ולא למשוך כמסטיק,בהתכתבויות ארוכות שלעיתים מובנות לא כפי שהמשוורר התכוון.

אני בעד לפנות ולהשאיר אלטרנטיבה לטלפן. כמובן התייחסות מהצד המקבל. לחיוב ולשלילה,אך בכבוד.

היי אודי
הייתי בעבר למשך חודשיים באתר הכרות והרגיש לי שלא נשארו אנשים נורמלים...אז ברחתי משם, באיזשהו שלב גם אני הפסקתי להגיב אז לא הייתי לוקחת את זה בפן האישי, אף אחת לא באמת מכירה אותך והאתרים הללו מספקים תמונה דיי שיטחית על האדם שמופיע שם.
אני אישית אוהבת להכיר אנשים בעולם האמיתי..יותר כיף
בכל מקרה בהצלחה !

חוסר אמון בין המינים  + חוסר אמון ביכולת שלנו למצא בן/בת זוג הפכו את רובינו לאדישים..., חבל.

מי אשם ? קשה לומר אבל אני חושב שבעיקר המדיה הזאת שנקראת אינטרנט.

אגב אודי, להערכתי והבנתי אישה ממוצעת באתר הכרויות זוכה להרבה מאוד פניות, מצעירים ומבוגרים ובעצם מכל מי שיש לו דופק ואולי זו הסיבה לאדישות ולחוסר התגובה.

וכמו בשיר של ריטה -

יום אחד זה יקרה 
בלי שנרגיש, משהו ישתנה 
משהו ירגע בנו, משהו יגע בנו 
ולא יהיה ממה לחשוש. 

https://www.youtube.com/watch?v=vTPpJQCOyB8

והנה השיר ( בביצוע של עידן רייכל )

אנחנו מבולבלות אודי

כל יום מקבלות עשרות פנניות, ולרוב פניות מגברים מוזרים והזויים, וצריכות לעשות סינון, זו ממש עבודה להתעסק עם זה

נשים נעשו חשדניות כשגבר פונה אליהן. הן מפחדות שהוא מוזר או נשוי או כל מ יני מרעין בישין

נעשנו סופר סלקטיביות ולא בגלל שאנחנו בררניות כל כך, בגלל שיש כל כך הרבה גברים מוזרים ונתקלים במצבים לא נעימים

אישה באתר הכרויות שנראת בסדר, לא שיא היופי, מקבלת לפחות עשר פניות ביום, זה מבלבל ונותן לנו אשליה של שפע, רק שלרוב הפניות לא רלוונטיות בכלל

אל תפסיק לנסות, בסוף תמצא מה שאתה מחפש

מצד שני באתרי הכרויות אחרי שגברים פונים ומבקשים מספר טלפון,מספרים שמחפשים קשר רציני. נותנת מספר טלפון .

.ואף אחד לא מתקשר. יש תחושה שהם פשוט לא רוצים  או מתקשים.לצאת מעולם וירטואלי

זאת כנראה הסיבה שהן לא עונות ,הן כנראה כבר לא מאמינות שאתה באמת רוצה להכיר מחוץ לעולם הוירטואלי 

גם אני חושבת כמו תמרה.למצוא בחור איכותי ורציני זה כמו למצוא מחט בערימת שחת.ואני כן עונה למי שלא מתאים לי בצורה יפה.

הגב לדיון

RSS

התחברו לאחרונה

פורום

נוער עם צרכים מיוחדים 5 תגובות

נוצר על ידי חדוה לוי ב- כללי. תגובה אחרונה תיקי ספטמבר 24.

טיולים בסופי שבוע 3 תגובות

נוצר על ידי רויטל פז ב- כללי. תגובה אחרונה מיקה ספטמבר 6.

נסיעה לאילת 1 תגובה

נוצר על ידי גליה נקסון ב- כללי. תגובה אחרונה Yoram Azrad אוגוסט 31.

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service