הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

משהו שאני לא מצליח להבין. במשך ימים פניתי לבנות שמצאו חן בעיני באתרי ההכרויות   לא פניתי בצורה גסה ולא בדברי זימה. אבל כולכן מתעלמות. ברור שזכותה של כל אחת להחליט שמישהו לא מוצא חן בעיניה, אבל עשרות פניות וכלום?

אני באמת מנסה להבין: אתן עד כדי כך מוצפות בפניות שאין לכן זמן אפילו לענות':"לא תודה"

צפיות: 1707

הגב לזה

תגובות לדיון זה

היי. למצוא קשר אמיתי יציב ואיכותי ממש לא פשוט.תחשבו רגע איך זה היה לפני עידן האינטרנט ואתרי הכרויות?

היי שבת שלום לא לאבד תקווה ולהתייאש   תגיד בליבך שהכל זה לטובה. אין צורך למהר

אני חדשה  באתר גרושה+ילדה בת 16.5 שמעוניינת להכיר במידה ואתה מעוניין צור קשר למס' הפלאפון: 0544549397.

שיהיה לך יום נעים וקסום  

צודקת !!!

היי אודי ולמי שמשתתף בדיון:)

לעיתים ההודעות באתרי הכרויות שנשלחות לנשים הן שירשור של המערכת לאותן נשים שמתאימות להגדרות של אותו גבר.לכן לפעמים מקבלות קבוצה של נשים.כשאת משיבה ונתקלת בהודעת משוב שהיא הוסרה כי הנ"ל איננו יכול לענות לכל הפונות למרות שהוא לכאורה פנה אליה...היא שוקלת בפעמים הבאות לא להשיב.לדעתי זו אחת הסיבות אי אפשר כמובן להכליל והמצב קיים בצד שמנגד.עיצה אממממ....תתמיד הסבלנות משתלמת 

אודי שלום
בעבר הייתי עונה גם ב"לא תודה" אך הפסקתי ע מאחר וקיבלתי תגובות לא יפות.
אחרי שקראתי את הפוסט שלך, החלטתי לחזור ולהגיב וזו התשובה שקיבלתי מגבר שכתבתי לו " לא נראה לי מתאים, תודה על הפנייה ובהצלחה ( אפילו עם פרח קטן בסוף)
התשובה שקיבלתי היתה " מה זה הקשקוש הזה, אם אין לך משהו חיובי להגיד, עדיף שתשתקי. מי בכלל רוצה אותך?
אז מה דעתך, להמשיך להגיב?
וכנראה שוב בגלל הרבה אדיוטים, המיעוט ההגון יאכל אותה ( ובהקשר למשפט זה ההתייחסות היא כמובן לשני המינים)

ברור שלהמשיך להגיב....

ודווקא כיוון שאת מבינה שיש גם אדיוטים את חייבת להמשיך ולהגיב

.
מצטערת על הישירות אבל אם לא הבנת עד כה אסביר לך.
כשהן לא עונות זה לא בגלל שאין להן זמן. זו דרכן מבלי לפגוע לומר לך שלא עמדת בקריטריונים שלהן והן לא מעוניינות.
פשוט תפסיק לקחת את זה אישית ותמשיך לפנות עד שתגיע האחת שתירצה גם לענות וגם להכיר אותך.
בהצלחה רבה

הגב לדיון

RSS

התחברו לאחרונה

פורום

נוער עם צרכים מיוחדים 5 תגובות

נוצר על ידי חדוה לוי ב- כללי. תגובה אחרונה תיקי לפני 6 שעות.

טיולים בסופי שבוע 3 תגובות

נוצר על ידי רויטל פז ב- כללי. תגובה אחרונה מיקה ספטמבר 6.

נסיעה לאילת 1 תגובה

נוצר על ידי גליה נקסון ב- כללי. תגובה אחרונה Yoram Azrad אוגוסט 31.

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service