הלב- טיולים למשפחות חד הוריות, גרושים, גרושות והורים יחידים

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

האופטימיים הנצחיים רואים גם מדבר רע את הטוב

חברים יקרים,

באמת שהרבה זמן לא נכנסתי לאתר הנפלא הזה אך היום ראיתי משהו והרגשתי צורך להעביר אליכם:

יש לי חברה מאוד טובה אסתי,, שאמא שלה התגרשה לפני 27 שנים.

אחרי 6 שנים מצאה לה בן זוג ולא פעם ולא פעמיים יצא לי להצטרף עם אסתי לטיולים שעשו אמא של אסתי והבן זוגה .

האמת, כבר אז נדהמתי לראות את המערכת יחסים ביניהם.

הוא היה מאושר מאוד, צוחק כל הזמן, היה לוקח אותה להמון טיולים, הולכים שלובים יד ביד כמו בני שמונה עשרה, קונה לה בשמים, בגדים, לוקח אותה למסעדות שבהם מכינים אוכל שהיא אוהבת, היה מספר בדיחות ומצחיק אותה עד דמעות. (אסתי ואני היינו שומעות את הבדיחות וצוחקות בינינו עד כמה שהן לא היו מצחיקות אבל היא- היא הייתה מאושרת וצוחקת צחוק מתגלגל.

היא הייתה מתהלכת לה כמו מדמוזל עם  כובע רחב, שער בלונדיני ואודם בוהק על שפתייה מחויכת ומודעת לכך שמצאה את גבר חייה האחד והיחיד שתמיד יהיה שם בעבורה ושתמיד ידאג לה לכל מחסור..

לי היה נראה דווקא שהוא משקיע את כל כולו בלהרשים אותה ולפנק אותה והיא (למרות שאהבתי אותה מאוד) היה נראה לי שקצת פחות משקיעה מאמצים, שהיא קצת מפונקת או מתפנקת.

אך כבר אז אמרתי שכל עוד הוא מרוצה ונשאר אתה כנראה שהיא עושה לו משהו טוב.

אני מדברת על 20 שנה לפחות שעברו מאז שפגשתי את מוריס וגו'לייט היקרים.

בשלושה חודשים האחרונים מוריס חלה מאוד, בקושי יכל לנשום, היה מחובר לבלון חמצן, מאושפז בבית חולים כל יומיים שלושה ללא יכולת לקום או לעשות את צרכיו לבדו. 

והיא גו'לייט, לא סרה ממיטתו, מלטפת אותו, מקלחת אותו, ישנה אתו בבית החולים, מצחיקה אותו בימים ובוכה בסתר בלילות.

היום לצערי, בגיל 80 מוריס נפטר. יהי זכרו ברוך.

לפני שלקחו את הגופה גולייט בת 75 שתזכה לחיים ארוכים.

הרימה את הסדין ונישקה את כפות רגליו ללא הפסק, עברה לבטנו, ידיו, מנשקת ומנשקת ולבסוף אחזה בפניו הניחה את ראשה ולחייה על לחיו 

וחיבקה אותו חיבוק שלרגע חשבתי שהיא לעולם לא מתכוונת לעזוב אותו.

עבורי, המחזה היה כל כך עצוב  ועם זאת חייבת לציין כל כך יפה, כל כך מרגש, פשוט נראה כמו חלום

חזרתי הביתה כואבת את כאבה של גו'לייט ועם זאת להפתעתי גם שמחה בשמחתה.

גו'לייט זכתה בגיל  55  להכיר בן זוג ולחיות איתו  20 שנה של אושר עילאי , של שמחה ושל עונג.

מי שראה אותם מהצד בטוח אמר שזה נדיר, שזוהי אהבה שקוראים עליה בספרים ורואים רק בסרטים אבל לא חברים, זו הייתה המציאות, המציאות היפה וכן, ישנם עוד אנשים כאלו, וישנה עוד אהבה ואסור אף פעם להתייאש ואסור אף פעם לוותר כי לא משנה באיזה גיל זה עדיין אפשרי למצוא אהבה גדולה כמו בסרטים.

אהבה היא האושר, השמחה, היא טעם החיים והיא שם מחכה לנו...... 

יום טוב לכם, 

חמדה בר 

צפיות: 572

הגב לזה

תגובות לדיון זה

חמדה כתבת באופן אישי ומרגש ביותר
הלוואי שכל הזוכים והזוכות לפרק ב שלמזלם נפתחה אפשרות לקבלו, יזכו לזוגיות מפרגנת כזו כפי שכתבת
אישית אני מזדהה מאוד עם אישיותו והגנטלמניות של האיש

אמן ואמן זיו צח,

לגבי הגברים- לדעתי, מרבית הגברים של היום שכחו בכלל את המושג ג'נטלמניות.

היום כשאני שומעת ויכוחים כמו מי משלם על הקפה או כמה צריך לעלות דייט ראשון אני מקבלת צמרמורת.

הגברים צריכים לדעת שאישה שמשקיעים בה ולאו דווקא כספית אלא מכל הבחינות, חוזרים לפרגן, להצחיק, לקחת את המושחות, להוביל, לחזר, להחמיא בלי סוף, לתת לבחורה להרגיש מיליון דולר. כשהבחורה תרגיש כך אני יכולה להבטיח שהתמורה חזרה תהיה כפולה ומכופלת. כך אני מאמינה בכל ליבי. . 

ולגבי הנשים - הן מזמן איבדו תקווה שקיימים עוד גברים כאלו ולכן היה חשוב לי לתת את הדוגמא הנ'ל כי אני אישית בטוחה ויודעת שהם קיימים וזה רק עניין של זמן וסבלנות ושווה לחכות.

בהצלחה לכולם,

חמדה . 

חמדה חברתי היקרה

קודם כל התגעגעתי אליך,

כתבת מאד נכון רק מה..........

מדובר בדור של ההורים שלנו.

משהו נפגם בדור שלנו,דור האמצע אני קוראת לו

גם לי יצא להכיר לא מעט זוגות בפרק ב' בדור ההורים והם מאושרים ואוהבים באמת

היום אני לצערי שומעת הרבה אנשים שנמצאים בפרק ב' מתוך כדאיות,מתוך נוחות,והם גם לא מהססים להודות בכך.

כנראה משהו בחיים העכשווים כבר לא מה שהיה פעם.

ולא רק זה

כשהם מתקשרים איתך ומבקשים טלפון באיזה אתר הם קודם שולחים את הטלפון שלהם

תתקשרי את

את שולחת להם את הטלפון שלךך,מעבירה מסר שאת רוצה להיות מחוזרת

ואז.. דממת אלחוט

הם לא מתקשרים

את לא מתקשרת

את מנסה להבין למה

ופתאום נופל האסימון

הגברים- נשים האלו מחכים שיחזרו אחריהם, יתקשרו אליהם

מה פתאום שהם יעשו את הצעד הראשון?

ואם לא, לא נורא, יש עוד פנטזיות בעוד כרטיסים

מתישהו מישהי בטח תתקשר אליהם

וכך עוברות השנים

והם נשארים ... לבד

ופתאום בגיל 60 הם נזכרים

מתחילים עם נשים בנות ארבעים

מתקשרים ומחזררים, מה שלא עשו בשנים הקודמות

כי הזמן עבר ופתאום הם קולטים שאין מי שתרצה אותם

מי שלא יודע לחזר אחרי אישה, שלא יבקש טלפונים ממנה

מה שקרה הם אתרי ההכרויות

הם הרסו את החיזור, הרסו את הקשר הבלתי אמצעי הנכון

הורינו כשהכירו לא מיד החליטו - יצאו פעם, יצאו פעמיים, שלוש וארבע ווחמש

לא רצו אחרי פגישה אחת לעוד כרטיס ועוד אחד ועוד ועוד

היום ג םכשמישהו מוצא בת זוג הוא ממשיך להכנס לאתרי הכרויות

אולי ממש ברגע זה הוא מחמיץ את אהבת חייו כי הוא תקוע  עם מישהי אחרת?

ולמעשה אין אשליה יותר גדולה מזו

כי רוב האנשים באתרי ההכרויות חוזרים על עצמם

את רואה שם אנשים שתקועים שם במשך שנים ואת שואלת את עצמך איך שנים וחהם בלי זוגיות

הם לא מחפשים זוגיות ה מחפשים לחפש

התמכרו לחיפוש ולפנטזיה על כך שבכרטיס הבא ימצאו התאהבות מטורפת

וכשיוצאים לדייט

מיד מחליטים, כן או לא

לא רואים את האדם, לא מקשיבים לו, לא נותנים צ'אנס לעוד פגישה

כי הרי תמיד אפשר לחזור לאתר

להורינו לא היה את כל זה

כשהכירו בן זוג, היה עליהם לעבוד קשה, לחזר, להכיר קודם, אף אחד לא הכניס להם לראש שאי שם באיזה אתר מטופש נסיכת הנילוס מחכה להם בדיוק כשהם אוכלים צהריים עם מישהי אחרת

הם לא התאהבו בפגישה כאשונה, גם לא בשניה, הם לא חיפשו להתאהב בטירוף ולא רדפו אחרי הפנטזיה

הם חיפשו לאהוב, להכיר מישהו לאהוב אותו לא להתאהב בו עד כלות וחוסר נשימה

הם חיפשו אדם, לא תמונה יפה באתר, הם חיפשו בן לוויה שאפשר גם לדבר איתו

הם לא חיפשו רק סקס זמין, הם ידעו לחכות

הגברים חיזרו כי אף אחד לא תקע להם בראש שהם יוכלים להסתובב ימים שלמים בתארי הכרויות וןלחפש פנטזיה

או מישהי שתתחיל שנראית כמו בובת ברבי בלי ראש להתחיל איתם, או אלף נשים שידפקו להן בדלת, אלף נשים שראו באתר ההכרויות ומשום מה הם בטוחים שכולן ירצו דווקא אותם

האינטרנט ואתרי ההכרויות אשמים בהרס הזוגיות

זה מה שקרה לנו בחים העכשוויים וזה מה שכבר לא יהיה מה שהיה  פעם

גם כשהם בזוגיות הם תמיד מסובבים את הראש אחורה, אולי הם מחמיצים מישהי אחרת? כן טוב להם עם זו שאיתם, אבל היי, יש אתרי הכרויות ויש שם איזו בלונדינית ש... ואולי היא שווה יותר מזו שאיתם? אז הם נפרדים מההיא ומתחילים עם זו ונפרדים מזו ומתחילים עם עוד אחת חכך מתחיל מחול שדים שבו לעולםם לא ימצאו כי תמיד מי שאיתם לא מספיק טובה, כי באתרים בטח יש יותר שוות

ויום אחד מגלים אנשים לבד. מסה של אנשים שכל חייהם הסתובבו סביב הזנב של עצמם ולא הסכימו להתעכב אף פעם על  אף אחת

, גברים שלא חיזרו מעולם אחרי אישה וולא התקשרו כי נשים לא שוות את המאמץ הזה, וכי מישהי שהיא אתגר וצריך לחזר אחריה זו עבודה, ויהיו כאלו שבטח יהיה יותר קל להשיג לא צריך יהיה לעבוד איתן קשה

הם חיכו למרדף אחריהם. למסה של נשים שירדפו אחריהם אם רק יעשו קופי פייסט ויתנו את הטלפון שלהם לכל חתיכה באתר הכרויות. הם חיכו לסקס זמין או סתם קטע נחמד שיבוא אחריו קטע נחמד עד שהפנטזיה תתגשם להם סוף סוף עם אשת חלומותיהם הבלתי מושגת.

זו שלא תגיד לעולם - זו שאינה אדם אלא פנטזיה על האישה המושלמת שאופה ושותקת ומדהימה במיטה וסקסית בטירוף םואין לה באגים ואין לה משהו שיהרוס להם ויגילה להם שהיא  איזה באסה ממש כמותם, אדם, עם באגים וקשיים וטרדות ורצונות ורגשות ומחשבות

ואז  מגיעים לגיל הפנסיה ופתאום אין להם ברירה והם מתחילים לחזר

אבל אז כבר מאוחר להם מדי

\אבל הם לא אשמים, אתרי הכרויות מכירים היטב את המבנה הגברי, הם מבינים שהגבר מטבעו יימשך אחרי כל דבר יפה למראית עין בלי לבדוק אם יש או אין משהו בתוכו. א ז זה מה שהם מציעים להם למלכד אותם כדי שישארו אצלם לעולם  

אדווה כתבת מדויק ונכון.

ועד שאנשים לא יתחילו להבין שהם לא כרטיסים אלא בני אנוש המצב לא ישתנה

מיקה אהובה, 

בנושא כתבתי "האופטימיים הניצחיים" ולא סתם. אני רוצה להאמין שאני נכללת ביניהם. 

אני מסכימה שהדור של פעם השקיע יותר והיום הכול יותר פתוח ופרוע יותר.

את קוראת להם דור האמצע אני קוראת להם דור השפע.

ועדיין אני רוצה להאמין שקיימים עוד הגברים

שהתעייפו מהחגיגות ומהשפע שבחוץ ובסופו של יום כשהם בבית לבד עושים את החשבון נפש שלהם ויודעים בדיוק כמו שאנחנו יודעות שהגיע הזמן למצוא את האחת והיחידה שאיתה הם ירצו להזדקן.

אף אחד לא רוצה להישאר לבד. 

אין קיצור דרך אלא לעבור את הדרך ולהגיע להבנה הזו. 

חמדה 

אדווה יקרה, 

אני חייבת לספר לך ספור.

לפני כשבוע הייתי במועדון עם חברים ושם פגשתי מכר.

תחילת הערב הוא מזמין אותי לרקוד ובעודנו מדברים אני שואלת אותו "איך יתכן שעד עכשיו לא מצאת לך מישהי?" ותשובתו הייתה  מיידית וכל כך תמימה

"אף אחת לא רוצה אותי".

התפלאתי לשמוע את זה מבחור כל כך נאה, משיחות בעבר יודעת שהוא חכם, חברותי מאוד, אפילו יודעת שמתפרנס טוב מאוד,  על פניו נראה מושלם ואם כך איך יתכן שאף אחת לא מעוניינת בו?

במהלך הערב הבחור לא ישב לרגע בכיסא.

רקד עם בלונדינית, ולאחר מכן עם שחרחורת, עם המתולתלת וזו עם הצמה ובין לבין חייבת לציין גם איתי.

בסוף הערב כשקמנו חבריי ואני ללכת הוא רץ אלי ונתן לי את הטלפון שלו ואמר שהוא מאוד נהנה ושאני חייבת להתקשר הוא ישמח אם ניפגש בהמשך.

זה גרם לי לצחוק וכל כך הבנתי מדוע אף אחת לא מעוניינת להישאר איתו.

אילו היה פוגש מישהי ומתמקד בה כל הערב רק באותה אחת, אין לי ספק שהיה יכול להיות לו משהו בהמשך

אך כשהבן אדם במשך כל הערב עובר מאחת לשנייה לזו ולזו ולזו אין שום סיכוי בעולם שמישהי, כל אישה שתסכים בסוף הערב להמשיך מערכת יחסים כל שהיא איתו ולא בגלל שהוא איש רע חלילה, אדרבא, בחור מדהים אך יש משהו שהוא עדיין לא מבין וזה שכל אישה רוצה להרגיש שהיא המיוחדת.

כל אישה רוצה את כל תשומת לב מופנית אליה ורק אליה.

איך לרגע הוא חשב שמישהי תסכים לתת לו טלפון ולהמשיך קשר אם הוא לא הקדיש לה יותר מ 10 דקות רצופות של תשומת לב ומיד רץ לאחרת?

לתשובתך אדווה, אכן ישנו שפע והפיתוי הוא גדול אך אם תשימי לב בסיפור זה הבחור עשה עבודה חלקית

לדעתי הוא נמצא באמצע הדרך. הדבר הראשון שהוא הבין זה שכרגע שום בחורה לא רוצה להיות איתו למרות שהוא מקסים ונראה טוב.

אני מאמינה שעם עוד קצת זמן הוא גם יבין מה הסיבה שגורמת לו להישאר לבד.

אני מאמינה באמת שברגע שהוא יבין ההתנהלות שלו תהיה שונה, וכשהוא יצא החוצה לחפש מישהי הוא יתמקד באחת בלבד ורק כך ימצא את האושר שלו הוא מייחל.

אין לי ספק גם שהוא יצליח להישאר בזוגיות טובה ואיתנה. 

ואנחנו מחפשות את הגברים שנמצאים בשלב הזה, שיודעים בדיוק מה שהם רוצים רק שלוקח להם זמן בגלל השפע המפתה אבל עם כל השפע כל אחד חוזר לביתו לבד וזה לא מה שהוא רוצה. 

חייבים להישאר אופטימיים ולתת לזמן לעשות את שלו. 

וזה יבוא. 

מרגש. אני אוהבת סיפורים כאלה... אוספת אותם לאורך הדרך. שישבו לי בזיכרון כשהסביבה מתחילה להיות סקפטית וצינית. אני בהחלט מאמינה. כן ירבו. תודה על השיתוף :-)

אני שמחה לשמוע

בהצלחה

ושבת שלום

חמדה

חמדה זו בדיוק הבעיה העיקרית

מיקה יקירה, 

לא בעיה אלא שלבים, אנחנו אולי בשלב הסופי שמבינות ויודעות בדיוק מה אנחנו רוצות. 

אני מאמינה שיש הרבה גברים שגם הם בשלב האחרון של ההבנה מה חשוב ומה לא

ועכשיו נותר לנו להיות מספיק אופטימיות ונחושות למצוא את האדם הזה שהגיע לשלב הנכון לזוגיות איתנה. 

שבת שלום מתוקה שלי, 

חמדה 

הגב לדיון

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service

Live Support