\

הי, אני חדשה כאן ובכלל כשנה וקצת בסצנת ההיכרויות.

קצת קשה לי להבין איך כולם מצליחים לחיות בלי חיבור משמעותי. 

איבדתי לאחרונה חיבור משמעותי שמצאתי בתוך כל הסערה שעברתי והיום התחושה בלתי נסבלת עבורי, אני לא מעונינת להעסיק את עצמי בהסחות דעת שישכיחו ממני את הצורך הבסיסי של חיבור משמעותי

אז מה כן? איך מתמודדים עם הכאב הזה? 

המבנה הרגשי שלי לא מתאים לאתרי הכרויות ואולי לזוגיות בכלל, אני אינטנסיבית מדי ומונוגמית וכל השיטה שם לא מרגישה לי בנוח. ההתכתבות המקבילה עם כמה אנשים. השפע המדומה. מרגיש שהרוב שם ויתרו על קשר עם רגש ופשוט מנסים להעביר את הזמן בהכרויות בנתיים. לא בשבילי, הסבל והנזק שנגרם לי גורם לי להעדיף לוותר על אהבה ולהיות לבד.

למישהו יש רעיון איך לשנות את ההשקפה לנושא?

משהו פרקטי. לא "תקחי בקלות" את ההכרויות כי זו לא אני. 

צפיות: 621

הגב לזה

תגובות לדיון זה

לרגע היה נדמה לי שאני כתבתי את זה רק שאני לא בתוך אתרי ההיכרויות, מפחיד אותי בכלל להכנס לשם, מרחמת על הלב שלי... הלואי והיה לי הפתרון למצב )-:
אכן היכרויות באינטרנט זה דבר שמביא איתו הרבה מפחי נפש, התשה ואף תחושות גועל ומיאוס אבל זה באמת עניין של השקפה כפי שכתבת. זה כלי, וזה כלי לגיטימי ככל שתתני לו להיות. הרי כולנו מכירים זוגות שהכירו באינטרנט והוכחה שזה כן יכול לעבוד. ולשבת ולחכות שזוגיות תיפול עלייך בדרך פלא בלי לנסות לעזור למזל - הרי זה מגוחך... והיום לצערי האינטרנט זו הדרך הכמעט בלעדית (עבורי לפחות) להכיר. אבל עברתי דרך חתחתים ויחסי אהבה-שנאה עם האינטרנט עד שלמדתי איך לקחת את זה. ואולי חייבים לעבור את זה, לא יודעת. אבל כיום אני משתמשת בזה כפי שנוח ומתאים לי. למדתי לעשות את הסינון הראשוני הנכון לי, לא לטפח ציפיות אבל כן להיות אופטימית ולעשות זאת בצורה שלא תתיש אותי. אבל בסופו של יום זה עניין אינדיוידואלי ואת צריכה למצוא את הדרך שלך ומה שמתאים לך, אם בכלל. תכלס אי אפשר לעזור בעניין... זה אישי ומשתנה מאחד לאחת :) בכל אופן, מאחלת לך, לי ולכל מי שמחפש חיבור משמעותי- המון הצלחה ואמן במהרה! :)

התחושות שלך כרגע באות ממקום הכי נורמלי ובריא.

ברור שקשה לחיות לבד בלי חיבור משמעותי. קודם כל נסי לא לשפוט את עצמך,לכולם קשה והרוב מחפשים חיבור משמעותי.

הבעיה שבתקופה שלנו שלפרק קשר יותר קל מלהחזיר מכנס לחנות... מתרחשות הרבה מאוד פגיעות

אני מאמינה שהקושי שלך כפי שתארת כמונוגמית ולא אוהבת את השיטה, יהווה יתרון כשתמצאי קשר אמיתי ונכון עבורך.

בנתיים הדבר החשוב ביותר זה לתרגל את האינטואיציה ולקלוט מהר מי עומד מולך.

בגלל שאת עדיין חדשה ומאוד צמאה לקשר ,זה גורם לעיוורון מסוים ויכול להיות שאת נכוות מהר למרות הרבה נורות אזהרה שנדלקות תשתדלי לא להסתנוור מהריגוש של האופציה לקשר מתהווה ולהבין לעומק את הפרטנר.

זה נכון קיימים באתרים אנשים שלא מסוגלים לקשר. הם יוצאים במקביל, אין להם בעיה לשקר ואם תלחצי אותם הם יספרו לך את האמת הכואבת - שבנתיים עד שימצאו את האהבה ה"אמיתית" מגיע להם משהו בין לבין..... כואב מאוד אבל לא נשנה אותם. לא נחנך אותם. נכון? שני דברים חשובים הצלחתי לפתח במשך השנים : א. לבדוק ושוב לבדוק מי עומד מולי. ב. לחיות טוב .מאוד גם בלי חיבור משמעותי. להיות מאושרת גם בלי קשר

אל תפסיקי לחפש אבל חפשי במקביל את עצמך, תביני מה את רוצה על מה לא תוותרי, מהם הקווים האדומים שלך

תזכרי תמיד שאת ביתרון כי את יודעת להתייחס בכבוד ולא לפגוע. כי את אולי תעברי דרך לא קלה אבל כשזה יקרה והקשר

הנכון יגיע זה יהיה קל . בהצלחה .  

את מאמינה ש"אי אפשר למצוא שם קשר אמיתי ולכן את לא מצליחה למצוא שם קשר אמיתי.
אכן סצנת ההיכרויות לא קלה בכלל .נשמע מוכר מאוד.לדעתי צריך לקחת את זה כל פעם במינונים קטנים.השפע הוא גדול וניראה שלא תמיד נעצרים לראות אם אולי לא פיספסנו משהו טוב באמת.אני יכולה לספר לך מניסיוני שדווקא שם הכרתי את בן הזוג שלי בשנה האחרונה.וגם אני הייתי מאוד סקפטית בקשר לכל האתרים האלה.אני חושבת שמתוך כל השפע הזה,שלא תמיד הוא בהכרח מוציא מתוכו סחורה מובחרת.אני חושבת שאת צריכה למצוא מתוך כל זה את הבחור שכן את מרגישה שאולי יתחשק לך לעבור איתו לדייט ממשי אחרי שניהלת איתו כמה שיחות וקיבלת את הרושם שזה לא סתם ביזבוז זמן.ואם הדייט יצלח אז לא ישר לפסול.לתת צ'אנס.עוד דייט.מאוד קל לפסול על כל דבר ולא להתעכב רגע לבדוק שנית.אני יכולה לספר לך שאצלי גם בהתחלה אמרתי לעצמי מה אני עושה עם הבחור הזה עכשיו והוא כל כך לא מתאים לי.אבל נתתי צאנס ובלי לשים לב התחלתי לחכות להודעות ממנו.ובלי לשים לב הלב פתאום נתפס חזק.והיום אחרי שנה וקצת ביחד הוא בא עם הצהרת כוונות.קנה טבעת.וכל זה מהיכרות באינטרנט...אז יש תקווה.בתוך כל השפע הלא רצוי יש את האחד בשבילך.בטוח.בהצלחה.
הי אני מבין בדיוק למה את מתכוונת
לדעתי הזמן הוא התרופה הטובה ביותר
ומחשבות חיוביות תמיד עוזרות
שווה לנסות בכל האפיקים כולל אתרי הכרויות
כך מגדילים את הסיכוי למצוא את החצי השני שחסר
סבלנות אני מבטיח לך זה יקרה
גם אני מנסה
יקירה הלב שלי יוצא אלייך ואני מחבקת אותך וכל כך מבינה אותך. את לא מוותרת על אהבה פשוט לא ברור מהי אהבה לאחר גירושים. אנחנו מלאי חרדה ופחד וחסרי אמון וחסרי סבלנות לאהבה אבל כמהים לקשר. כרגע אני מציעה לך למצוא את החיבור המשמעותי עם עצמך כמו תראפיה עצמית להתאהב בעצמך לעבד מערכות יחסים שהסתיימו ל לשוחח עם עצמך על דף או בקול רם אך לבחור מילים חיוביות לסלוח לעצמך לקבל את המציאות ולהפיח תקווה זה נשמע קלישאה אך למי איכפת. וכן למצוא חברים חדשים אין

יקירה, רק מחשבות חיוביות!!!!!!!!!

לא ליפול למרה שחורה! 

זה לא בריא ולא יביא אותך לשום מקום חיובייי .

הכי מבינה בעולם ועם זאת כל בוקר פוקחת עיניים ומרימה ידיים לשמיים ומתפללת לעזרתו!!!

בהצלחה, נשיקות וחיבוקים

רק מחשבות חיוביות יקירתי!!!!

פקחי עיניים בבוקר תגידי "מודה אני...." הרימי ידיים לשמיים ותבקשי ממנו תבקשי תבקשי תבקשי......תאמיני לי זה מה שמחזיק אותי יציבה על הקרקע.

חיבוקים ונשיקות

הגב לדיון

RSS

התחברו לאחרונה

וידאו

• הוסף וידאו
  • צפייה בכל

מולטידייט הכרויות בקבוצה

ממשבר לצמיחה - תרפיה בכתיבה

© 2017   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service

Live Support