הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

חברים כולנו חווים קשייםמ כלכליים, אבל כשמדובר בהצלת חיים, גם עשרים, חמישים, מאה מאתיים ש"ח זה כסף.
אנחנו עוזבים הכל כרגע למען הודעה דחופה שנכנסה עכשיו בקריאה לכולכם להרתם ולעזור להציל חייה של אישה מדהימה, גרושה ואם לילד מקסים, שנמצאת בסכנת חיים ומצבה קריטי.

זו ההודעה של אורלי:

שלום לכל החברים,
לא קל לי לשתף את זה.. אבל אני חייבת.
קחו לכם דקה לקרוא ופתחו את הלב.
תעזרו לי לעבור ניתוח מציל חיים....

אורלי פרבר ברמי, בת 38, גרושה ואם לילד בן 9, נולדה עם מום לב. מהיום הראשון מטופלת במחלקת מומי לב של בי"ח בלינסון. במשך השנים עברה מספר ניתוחים.

בחודשים האחרונים המצב התפקודי של לבה התדרדר מאוד, מה שגרם לירידה משמעותית ביכולת התפקוד. בעקבות ההידרדרות התאשפזה מספר פעמים במחלקת ביניים לב בבלינסון, שם הגיעו הרופאים למסקנה שאין להם יותר מה להציע בטיפול התרופתי, ושהפתרון כרגע הוא לעבור השתלת לב. הבדיקות הראו שהכבד לא יעמוד במצב השתלת לב ולכן עליה לעבור השתלה משולבת של לב וכבד.
המקרה מסובך ואין מספיק ניסיון בארץ עם מקרים דומים, והומלץ לה לעבור את ניתוח ההשתלה בחו"ל.
לאחר חיפושים רבים נמצא כי בית החולים Chop בפילדלפיה, הוא ביה"ח בעל הניסיון הרב ביותר לביצוע השתלות לב וכבד בחולים מבוגרים שנולדו עם מום בלב וכל הבדיקות הראשוניות נעשו מול בי"ח זה.

העלות יקרה והשתתפות הקופה היא חלקית/ נודה על כל סיוע שעשוי להציל את חייה של אורלי פרבר.

עלות הניתוח כ-$694,000.

כיצד לתרום
כל תרומה תתקבל בברכה ותישלח קבלה.
כל התרומות מוכרות לצורכי מס לפי סעיף 46.

את תרומתך ניתן להעביר לקרן מיוחדת שהוקמה לצורך כך בעמותת "חברים לרפואה" בדרכים הבאות:

העברה בנקאית בארץ:
ע"ש חברים לרפואה עבור פרבר ברמי אורלי
בנק לאומי, סניף 856 אחיעזר, ח"ן 29459/91
העברה בנקאית בחו"ל
IBAN: IL95 0108 5600 0000 2945 991
Name of the account: HAVERIM LEREFUA
SWIFT code: LUMIILITTLV
לצורך משלוח קבלה, יש להעביר את העתק אישור ההעברה בציון פרטי התורם וכתובתו ל: פקס: 03-5792223 או דרך טופס צור קשר

שליחת צ'ק:
שליחת צ'ק ע"ש "חברים עבור פרבר ברמי אורלי לכתובת משרדי "חברים לרפואה":
ת.ד. 6782 רמת-גן 52167.

באמצעות כרטיס אשראי:
בטלפון: 03-5777666 או ישירות באתר זה.

צפיות: 150

הגב לזה

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service