הלב- טיולים למשפחות חד הוריות

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

אפשר להתאהב באישה רק מקול, שיחה, תקשורת ארוכה בטלפון וכימיה?

האם לדעתכם אפשר להתאהב באישה מבלי להפגש, רק מתוך.המון שיחות טלפון וידיעה ברורה שיש כאן תקשורת אחרת, כמובן לאחר החלפת תמונות.

צפיות: 230

הגב לזה

תגובות לדיון זה

בהחלט כן.

רק שזה לא אומר כלום על ההמשך,

ייתכן שאחרי מפגש זה לא יעבוד ותהיה אכזבה או שכן תהיה לזה המשכיות

כי יש אנשים שלפעמים מרגישים יותר בנוח  ומתנהגים אחרת באחורי הטלפון מאשר פנים מול פנים

ברור שכן.

כאשר אין מפגש פיזי אך מתנהלות שיחות מרתקות ובעלות עניין בין 2 אנשים

הם בהחלט יכולים להתאהב כך בעקבות קול,תקשורת,עניין.

לא פעם קורה שאחרי הסחפות שכזו נפגשים ואז מתאכזבים כי אנשים נוטים לבנות להם דמות באמצעות הקול

ממש כן. אנשים מתאהבים בבן המין השני לא רק במראה ובריח אלא גם בקול, באינטונציות, אפשר בקלות לשמוע אם האדם בעבר השני של הקו הוא חם / קר, אמיתי /צבוע. בעידן הווטסאפים והפייסבוק הכל כל כך קר ובקלות ניתן לטעות ולהטעות.
לצערי, קורה לעיתים שבמפגש פנים אל פנים, אין קשר בין המשוחח בטלפון לזה שיושב מולך. גם זה קרה לי.
אני הגעתי למסקנה, לא מתאהבים עד שמתראים ויש קונקשין טוב.

לגמרי כן, אני דיברתי חודש וחצי עם מישהו ובזכות השיחות התאהבתי לגמרי בבן אדם. למדתי להכיר אותו, באמת את האדם ללא מסכות. למדתי להכיר את אורח חייו, את ההתמודדות שלו עם העבודה, הבית, הילדים. השיחות היו שיחות עומק ארוכות ונעימות בלי לחץ , בלי שיפוט....ואהבתי הכול. אני חייבת לציין שאם לא היינו מדברים כל כך הרבה רוב הסיכויים שלא היינו יחד כי חיצונית הוא לא היה "הטייפקסט" שלי בהסתמך על אלו שיצאתי איתם בעבר ולמרות שהעברנו תמונות שהיו רחוקות מהמציאות עצמה וטוב שכך מה שהוכיח שליבי הלך אל הבן אדם עצמו ולא בגלל החיצוניות שלו. יש משהו מיוחד דווקא בשיחות ובקשר מאחורי הפרגוד בו אתה מתנהג בדיוק כפי שאתה ללא החסם של הביישנות,  האי נעימות והציפייה למפגש גדולה יותר מסקרנת ומושכת אף יותר.

ממליצה לכל אחד לנסות. בהצלחה

לא 

הגב לדיון

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service