הלב- טיולים למשפחות חד הוריות, גרושים, גרושות והורים יחידים

להורים המגדלים ילדים ללא בני זוג, בעקבות גירושים, אלמנות ומבחירה

על מנת לקרוא דואר שנשלח אליכם באופן פרטי, הקליקו על אייקון המכתב או המילה דואר חדש בעמודה מצד ימין ברשת, או תחת תמונת הפרופיל שלכם.

על מנת לשלוח דואר לחבר/ה או למשתמש אחר ברשת, הכנסו לעמוד החבר/ה ולחצו על אייקון הדואר מתחת לתמונת הפרופיל שלו.

כל מייל שתשלחו או תקבלו באתר, הינו חסוי ופרטי, ואין לבד מכם ומן הנמען אליו נשלח המכתב, כל יכולת טכנית לגישה אליו, לא לחברים ולא למנהלים!

הזמנת חברים נוספים לרשת!!!!

אנא שימו לב כשאתם רוצים להזמין חברים חדשים לרשת שבמידה בחרתם באופציית העלאת אנשי קשר ממקום אחר (אאטלוק, גוגל, יאהו וכו'..) והזנתם את סיסמתכם האישית, תופיע כל רשימת אנשי הקשר שלכם המיובאת מחשבון הדואר שלכם.

אם אינכם רוצים להזמין את כל אנשי הקשר שברשימה, אנא בדקו היטב ושימו לב לפני שאתם שולחים הזמנה, שמסומנים בוי בתיבה לצד השם, אך ורק אלה אותם אתם מבקשים להזמין, כל זאת על מנת למנוע אי נעימות, ומקרים שבהם יישלחו בטעות הזמנות לאנשי קשר שלא ביקשתם להזמין.

אנא הזמינו רק חברים ואנשים שהנכם יודעים שהאתר יעניין אותם.

אנו איננו שולחים ספאם, והודעות אנו שולחים אך ורק לחברים שביקשו לקבל עידכונים מהאתר.
כל רשימת ספאם הנשלחת מטעם חבר/ה ברשת, היא באחריותו הבלעדית!

צפיות: 67

תגובות לדיון זה

היכן מצוי אייקון הדואר?
כשאני נכנסת לדפי חברים, יש רק אייקון מעטפה שמציין חסימת הודעות.
איך אפשר לשלוח הודעה לחבר/ה?
תודה.
היי שיר
נרשמתי לאתר והוא מעיניין ונראה כייפי לגמרי......מקווה שנתראה בציפורי....:0)
יש לי כמה בעיות שהייתי רוצה לפתור כמו..........
אני רוצה שהכל יתנהל בתוך האתר של הלב...(כל דברי הדואר יהיו באתר......ולא יעברו דרך המייל שלי......אם יש דבר כזה...)
י
יש לי עוד שאלה......את הכתובת הנכונה לשאלות כאלו?

יום נעים ופורה
שרון
שלום רב אני מנסה לשנות את כתובת הדואר מייל שלי וזה לא נותן לי :( ברגע שאני לוחצת על שנה כתובת נפתח לי דף ריק

היי שרון, בשמחה רבה.
את יכולה פשוט להכנס להגדרות הפרופיל שלך הממוקמות מתחת לדואר אותו את מקבלת ברשת, ואז להגדרות המייל ולשנות הגדרות. בהצלחה. :-)

בעייה ידועה, יש באג כרגע. אנחנו מנסים לפתור אותו.

RSS

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service

Live Support