על מה ולמה

לא קל לגדל ילדים לבד, להתמודד עם כל הבעיות לגמרי לבד. התנאים הכלכליים בחברה שלנו, לא תמיד מקלים על כך.לא קל להתמודד עם בעיות בנושאים שונים כמו חינוך והצבת גבולות לגמרי לבד, ללא בן זוג תומך. לא קל. אבל בהחלט אפשרי.ניתן לגדל ילדים שמחים ובריאים ומאושרים גם ללא שותף/ה לחיים


החזון

הרשת החברתית "הל"ב" (הורים לבד-ביחד) הוקמה מתוך צורך אמיתי שהתעורר אצלנו, ליצור בית חם, תומך ומקבל למשפחות חד הוריות, יחידניות מבחירה, אלמנים/ות, והורים גרושים/פרודים, משמורנים ושאינם משמורנים, גברים ונשים שהינם הורים לילדים ללא בני זוג, המבקשים לחבור למשפחות במצב דומה, לקבל באתר אחד תשובות לבעיות הרבות שמתעוררות בתחומים שונים. להעזר באחרים, למצוא כוחות ומשאבים כדי להתקדם ולקדם את הילדים ולהעניק להם את כל התמיכה להם הם זקוקים. ברשת הלב ניתן לחבור למשפחות חד הוריות והורים יחידניים המבקשים להכיר משפחות דומות , לכתוב מאמרים בנושאים שונים, להתייעץ עם מומחים בנושאים כמו תזונה, פסיכולוגיה, מצבי לחץ, ולהוסיף דיונים,תמונות,וידאו ואפליקציות ועוד המון דברים טובים.

בנוסף תוכלו למצוא ברשת ייעוץ פסיכולוגי ומשפטי און ליין, אירועים למשפחות יחידות ושירותים שונים הניתנים בישראל למשפחות יחידניות. האתר הינו אינטרקטיבי ונועד כדי לשמש לכם במה וביטוי למצוקות, לקשיים וכן, גם לחוויות הטובות והיפות הכרוכות בגידול ילדים במשפחה חד הורית.. אתם מוזמנים לפרסם כאן דיונים, כתבות, מאמרים, טיפים וכל מה שעולה בדעתכם.

אין שום סיכוי למצוא אצלנו רשימת "הכי יפים" או "הכי מוצלחים". הרצון שלנו הוא ליצור קהילה חמה ותומכת לכל אחד ואחת ולא לעודד מספרים אסטרונומיים של חברים שנבלעים בתוך כמות עצומה של מספרים ותמונות.

ייחודה של הרשת בכך שהיא אינה פועלת רק במרחב הוירטואלי, רבים מחברי הרשת מכירים אחד את השני גם במפגשים ואירועים שאנחנו מארגנים בכל הארץ. צוות האתר ומנהלי קהילות עושים עבודת קודש באירגון אירועים לחברי הרשת מצפון ועד דרום אתם מוזמנים לקחת חלק באירועים שלנו, להצטרף לקהילה באיזור מגוריכם ולהכיר עוד חברים חדשים בסטטוס שלכם.

רשת הל"ב הוקמה במטרה לתת מענה להכרויות בין משפחות ולא כאתר הכרויות, נכון, יש הרבה מאוד זוגות ברשת שהכירו כאן אנו תמיד שמחים לשמוע על זוגות ואהבות חדשות ברשת והראשונים לברך על כך אבל  מטרתו העיקרית של האתר - הכרויות בין הורים יחידניים וילדיהם באירועים ובפיקניקים ויציאה מהלבד של גידול ילדים לבד לקהילה משפחתית חמה

מילה נוספת לסיום: האתר הינו ייחודי להורים המגדלים ילדים לבד. זהו למעשה התנאי היחיד להשתתפות ברשת. אנו מאוד רוצים לשמר את הייחודיות של הרשת כמקום חם ואינטימי עבור משפחות חד הוריות והורים יחידנים - אנא עזרו לנו בכך, הזמינו לרשת רק חברים העונים לסטטוס זה.


תודה רבה מקרב לב

© 2018   Created by הלב.   נוצר על ידי

אודות  |  דווח על בעיה  |  Terms of Service